Gönderen Konu: Buranın demirbaşı kim yahu İstanbul da etkinlik yapılsın :)  (Okunma sayısı 1573 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı clioomurtemur

• Yeni Üye
Ilk defa katılacağım malum ilk aracım olduğu için :)
Çevrede hep görüyoruz imreniyoruz ister istemez .bi etkinlik olsa fena olmaz değil mi beyler :)

Çevrimdışı ufukaslan

• 3000cc
İnşalalh olur
Renault  Clio 1.4 16 v RXT - 2001
Renult    Clio 1.5 dCi Grandtour Executive -2011
Nissan   Juke 1.5 dCi Sport Pack (   Loading......  )

Çevrimdışı blazex

• 900cc
  • **
  • Black
Site yönetiminin çoğu araç değiştirdiği için ve çoluk çocuğa karıştığı için ilgilenen yok.Buraya yardım amaçlı gelenlerin çoğuna da yine yardım amaçlı gelenler yardım ediyor.Diyeceğim şu ki revizyon şart.Başka topluluklar ''Etkinlik'' düzenliyor.Yarışmalar yapıyor, buluşmalar düzenleniyor.Ama sanırım Mustafa reyisin dediği gibi '' Memur arabası clio nun sahipleride memur oldu '' galiba ...
ZZ

Çevrimdışı byx

• Uzman
Minide olsa bi bulusma ayarlayabiliriz.eger zaman mekan sorunu olmazsa ( bu aralar cok yogunum) seve seve katilir arkadaslarimla tanismak isterim...
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı meganes ist

• Uzman
daha öncede birkaç kişi buluşma işini denedi ama olmuyo :)) :)) baktın olmuyo buluşmayacaksın
car1:dacia logan mcv
car2:nnm ies
HERKEZE KARDEŞ DEME ANNEN HIZLIYMIŞ DERLER !

Çevrimdışı byx

• Uzman
daha öncede birkaç kişi buluşma işini denedi ama olmuyo :)) :)) baktın olmuyo buluşmayacaksın

:D :D Meganes ist 1 2 saat dahi olsa  bu pazar yada pazartesi aksam olabilir goruselim isterseniz.
Ne dersiniz arkadaslar...?
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı clioomurtemur

• Yeni Üye
Icimi karartmayin ya elbet olur insallah bi bulusma .s

Çevrimdışı micrapRS

• 1400cc
  • 34 DA 6037
5 mayıs perşembe günü 212 avm deyiz bowling yapacağız buyrun sizde gelebilirsiniz. detaylar konu açılıp paylasılacaktır.

Çevrimdışı clioomurtemur

• Yeni Üye
5 mayıs perşembe günü 212 avm deyiz bowling yapacağız buyrun sizde gelebilirsiniz. detaylar konu açılıp paylasılacaktır.

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim :) sabirsizlikla bekliyorum

Çevrimdışı duhanzs

• 3000cc
Toplu bulusmalar zamanında yapıyorduk ama hep belırlı yerler secılmeye baslanınca bazı kıtalar arası gecıs zor oldu ve gıt gıde azaldı. ınsanlar kendı aralarında ufak caplı gorusmeler yaptı ama hem kış şartları hemde genel anlamda arabaların satılmış kısılerın (bende dahıl coluk cocuga karısması) bı takım seylerı zorlastırdı eskıden forumdakı herkes yolda bırbırnı gorse tanır selamlasır ve oturur 2 cay ıcerdı. sımdı nerdeyse tanıyamayacak durumda ıs guc pesınde herkes.

yapan kısıler organıze eden yada uygulayan olursa bravo şimdiden.
1998 Tofaş Şahin S 1.6
2003 Clio 2 1.6
2012 Vw Polo 1.6 TDI
2008 Hyundai Getz 1.5 Vgt