Gönderen Konu: Soğutma suyu eksiliyor, Radyatör hortumunun ortasından su sızıyor, imdat !  (Okunma sayısı 384 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı helebi

• 0cc
  • *
Selamlar Arkadaşlar,
Bizim Clio 2 su eksiltiyor ve yeri de: üst radyatör hortumunun ortasındaki tahliye valfi gibi bir parça var oradan su sızdırıyor.

Acaba bu hortumu alıp değiştirsem sorun çözülür mü yoksa tamirciye mi gitmeliyim, ne dersiniz ?
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2018, 01:39 Gönderen: helebi »

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
Sorunun kaynağı belli diyorsan hic tamirciye yolunma derim hocam. Yedek parçacidan aldim 1 ay önce aynisini 20 liraya ama içi ip takviyeli olandan almani tavsiye ederim digerleri basinca dayanmiyor. Elin kerpeten pense tutuyorsa maximum 20 dakikada degistirirsin kendin. Ayni yerden hava alicaksin daha sonra.
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimiçi elkmuh

• 3000cc
Bende de ordan su kaçırıyordu . O kısmı kesip metal renault 12 hava alma maşonu monte ettim iki hortum kelepçesiyle beraber . Süper oldu . Komple hortum değişmene gerek yok .
Whatsapp grubumuz Hüseyin OGAN 0 532 248 48 39 Bütün arkadaşları bekleriz.

Çevrimdışı machinisteros

• 1200cc
Bende de ordan su kaçırıyordu . O kısmı kesip metal renault 12 hava alma maşonu monte ettim iki hortum kelepçesiyle beraber . Süper oldu . Komple hortum değişmene gerek yok .
Hüseyin abi yakınımda senin gibi bir dostum olmasını isterdim 😊 :)
If you keep doing what you have always been doing then you will keep getting what you have always been getting.

Çevrimiçi elkmuh

• 3000cc
Hüseyin abi yakınımda senin gibi bir dostum olmasını isterdim 😊 :)
Eyvallah . O sizin güzelliğiniz :)
Whatsapp grubumuz Hüseyin OGAN 0 532 248 48 39 Bütün arkadaşları bekleriz.