Gönderen Konu: Aracın İçin Bugün Ne Yaptın?  (Okunma sayısı 226490 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dervis42

• 1200cc
Ynt: Aracın İçin Bugün Ne Yaptın?
« Yanıtla #2350 : 10 Ocak 2018, 10:10 »
Birkaç gündür sürekli fan çalışıyordu bugün motora giren müşiri orijinali ile değiştirdik sorun halloldu haliyle antifiriz de aktı onu da yeniledik.

Çevrimdışı machinisteros

• 1200cc
« Yanıtla #2351 : 25 Ocak 2018, 08:09 »
Sabah karları temizlemek için bagajdan çekçeki alacaktım ama  bagajı açamadım. Havluyla idare ettik.
İşyerinde tekrar zorladım, neredeyse araba hareket edecek bastırmamdan ama kilit açılmadı.
Gözüme WD40 ilişti, bagaj kilidine soktum iyice, sıktım biraz. Biraz kumanda ile aç kapa yaptıktan sonra açıldı.
Sabah işe giderken keskin dönüşlerde arkayı biraz attırdık. Akşam eve gelince bagaja parke taşlarından koydum. Stepne havuzunun arkasındaki çukur kısma.

If you keep doing what you have always been doing then you will keep getting what you have always been getting.

Çevrimiçi elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #2352 : 25 Ocak 2018, 09:42 »
Sabah karları temizlemek için bagajdan çekçeki alacaktım ama  bagajı açamadım. Havluyla idare ettik.
İşyerinde tekrar zorladım, neredeyse araba hareket edecek bastırmamdan ama kilit açılmadı.
Gözüme WD40 ilişti, bagaj kilidine soktum iyice, sıktım biraz. Biraz kumanda ile aç kapa yaptıktan sonra açıldı.
Sabah işe giderken keskin dönüşlerde arkayı biraz attırdık. Akşam eve gelince bagaja parke taşlarından koydum. Stepne havuzunun arkasındaki çukur kısma.
Ortamın müsaitliğine göre asidik bir sıvıda hem sıcak hem makbuldür bu durum için :D
Whatsapp grubumuz Hüseyin OGAN 0 532 248 48 39 Bütün arkadaşları bekleriz.

Çevrimdışı machinisteros

• 1200cc
« Yanıtla #2353 : 25 Ocak 2018, 10:28 »
Ben onu donan camlar için hayal ediyorum hep ama kısmet olmadı henüz  ;D
If you keep doing what you have always been doing then you will keep getting what you have always been getting.

Çevrimiçi elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #2354 : 25 Ocak 2018, 11:02 »
Ben onu donan camlar için hayal ediyorum hep ama kısmet olmadı henüz  ;D
Sabah aceleden camın yarısını kazıdım buzdan , yarısını temizlemedim yeterli olur diye . Sağa dönüşlerde meğer ne kadar hayatiymiş camın tamamını görmek onu farkettim . O kadar abuk subukça virajları döndüm köşeyi göremediğim için Allahtan karşıdan araba gelmedi hiç.
Bu arada yat kalk i20 araştırıyorum bir haftadır , yakında buradan hyundai foruma transfer olabilirim :)
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2018, 11:05 Gönderen: elkmuh »

Çevrimdışı hknco

• 1500cc
« Yanıtla #2355 : 25 Ocak 2018, 11:14 »
Sabah aceleden camın yarısını kazıdım buzdan , yarısını temizlemedim yeterli olur diye . Sağa dönüşlerde meğer ne kadar hayatiymiş camın tamamını görmek onu farkettim . O kadar abuk subukça virajları döndüm köşeyi göremediğim için Allahtan karşıdan araba gelmedi hiç.
Bu arada yat kalk i20 araştırıyorum bir haftadır , yakında buradan hyundai foruma transfer olabilirim :)

hımmm ???  Dizel mi ?

Çevrimdışı byx

• Uzman
« Yanıtla #2356 : 25 Ocak 2018, 11:18 »
Allah gonlumuze gore versin.
Marka degisebilir forumda oyle.ama tamamen kopmayin forumdan.
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı machinisteros

• 1200cc
« Yanıtla #2357 : 25 Ocak 2018, 11:35 »
Abi boşver i20 falan. Attan inip sıpaya binme. Sana bi clio3 SW yakışır, geniş aile arabası, yeni teknoloji, aşina olduğun marka parçalar vs,
Şimdi bide koreye alıştım ettim derken ömür geçer. Bide bunun forum değişme, oryantasyon süreci var.

Çevrimdışı dervis42

• 1200cc
« Yanıtla #2358 : 26 Ocak 2018, 12:17 »
Toprağım yakında ben de toyota'ya transfer olacak gibiyim. Auris var bi tane deli dehşet bir şey ya nasip  ;D

Çevrimiçi elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #2359 : 26 Ocak 2018, 12:36 »
Abi boşver i20 falan. Attan inip sıpaya binme. Sana bi clio3 SW yakışır, geniş aile arabası, yeni teknoloji, aşina olduğun marka parçalar vs,
Şimdi bide koreye alıştım ettim derken ömür geçer. Bide bunun forum değişme, oryantasyon süreci var.
Arabam yorgun , ben yorgun . Benim biraz rahat etmeye arabamında artık bu yaşından sonra daha düşük tempoda kullanılmaya ihtiyacı var . 9 senede 110000 km yol yaptım . Bu arada forumun direği sensin [member=4735]byx[/member] , biz gitsek ne olur kalsak ne olur :) [member=6794]hknco[/member] hyundai nin dizeli traş diyorlar , clio nun da dizeli kol gibi . 1.2 i20 düşünüyorum, 3-4 ay sonrası rabbim ömür verirse bir atağa kalkacam kredi destekli.
Aslında bana kalsa motor şanzıman indirir ölene kadar kullanırım ama hatun tutturdu arabayı yenileyelim diye , kadının dırdırıyla uğraşmaktan borçla uğraşmak daha kolay , pes ettim artık bende.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2018, 01:03 Gönderen: elkmuh »