Gönderen Konu: LPG Enjektör Hortumu Değişimi  (Okunma sayısı 1178 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
LPG Enjektör Hortumu Değişimi
« : 08 Şubat 2018, 08:31 »
Geçen sene yaptığım enjektör hortumu değişimi . Bütün hortumları 10 cm yenisi ile değişip hortum kelepçe eksiklerini tamamladım . Forum ahalisinin uyuduğu günlerde hareket olsun foruma :)
« Son Düzenleme: 08 Şubat 2018, 08:34 Gönderen: elkmuh »
Whatsapp grubumuz Hüseyin OGAN 0 532 248 48 39 Bütün arkadaşları bekleriz.

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
Ynt: LPG Enjektör Hortumu Değişimi
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2018, 08:32 »
Resimlere devam...

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2018, 10:01 »
Dedim ki bana malzeme çıktı iki beyin firtinasi yapalim baktım ustam konu açmış hevesim kursağımda kaldi iyimi. ;D
Neyse ustam senin enjektorlerde kütük yok gibi birsey iyiymiş. Bizim takozlarda vezir parmağı gibi kütük var seninkinlerin oraya koydummu filtre kazani kapanmıyor. Ama kardesin ne yapti tekli ithal enjektör aldı pazar günü montaj yapicam. Performansin dibine vurcaz. :evil:
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2018, 10:05 »
Dedim ki bana malzeme çıktı iki beyin firtinasi yapalim baktım ustam konu açmış hevesim kursağımda kaldi iyimi. ;D
Neyse ustam senin enjektorlerde kütük yok gibi birsey iyiymiş. Bizim takozlarda vezir parmağı gibi kütük var seninkinlerin oraya koydummu filtre kazani kapanmıyor. Ama kardesin ne yapti tekli ithal enjektör aldı pazar günü montaj yapicam. Performansin dibine vurcaz. :evil:
Oynama şükrü arabanın orasıyla burasıyla artık , para biriktir :) Şaka bir yana benimkiler beni hiç üzmedi , aynı benzin gibi kullanım keyfi .

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2018, 10:47 »
Oynama şükrü arabanın orasıyla burasıyla artık , para biriktir :) Şaka bir yana benimkiler beni hiç üzmedi , aynı benzin gibi kullanım keyfi .
Abiii duramiyorum ya illa bir yerlerini söküp takıcam. Birde senin teyp degismismiydi abi arka pandizoda giden tesisatın kablolarini buldum bagaj kapagının menteselerinin arkasinda pazar gunu denicem bakalim ses geliyormu geliyorsa 2 tane hoparlor koyucam arkalara.
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2018, 11:07 »
Abiii duramiyorum ya illa bir yerlerini söküp takıcam. Birde senin teyp degismismiydi abi arka pandizoda giden tesisatın kablolarini buldum bagaj kapagının menteselerinin arkasinda pazar gunu denicem bakalim ses geliyormu geliyorsa 2 tane hoparlor koyucam arkalara.
Teyp bozuldu çok uğraştım tamir ettiremedim , aldım idareten bir şey . Öyle fazla müzik merakım yok :)

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2018, 11:25 »
Teyp bozuldu çok uğraştım tamir ettiremedim , aldım idareten bir şey . Öyle fazla müzik merakım yok :)
Benimde iki tıngırdasın yeter fazlası baş ağrıtıyor artık abi.
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2018, 11:35 »
Bu arada arka cam önüne yastık koyan son türk şöförü benim herhalde , arka cam önünde iki tane kırlent var benim :)

Çevrimiçi byx

• Uzman
« Yanıtla #8 : 09 Şubat 2018, 01:15 »
Bu arada arka cam önüne yastık koyan son türk şöförü benim herhalde , arka cam önünde iki tane kırlent var benim :)
:) :) :)
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimiçi byx

• Uzman
« Yanıtla #9 : 09 Şubat 2018, 01:16 »
Sukru sen tak o enjektorleri hele bi  :)
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.