Gönderen Konu: Aracıma Eklediğim Dijital Devir Güstergesi ve Dış Sıcaklık Termometresi  (Okunma sayısı 578 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alles11

• Yeni Üye
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2017, 12:20 Gönderen: alles11 »

Çevrimdışı byx

• Uzman
Guzel calisma elinize saglik'iyi gunlerde kullanin.
Kullandiginiz malz.ve montaj bilgilerini aktarir iseniz devir saati dis isi gostergesi olmayan arkadaslarimiz degerlendirebilir.
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı dervis42

• 1200cc
Guzel calisma elinize saglik'iyi gunlerde kullanin.
Kullandiginiz malz.ve montaj bilgilerini aktarir iseniz devir saati dis isi gostergesi olmayan arkadaslarimiz degerlendirebilir.

Kesinlikle ilgileniyoruz  ;D özellikle dış sıcaklık termometresi nasıl yaptınız?

Çevrimdışı machinisteros

• 1200cc
Bir de gündüz çekebilir misiniz? Gösterge camının içinde mi neresinde ram anlayamadım. Güzel çalışma
If you keep doing what you have always been doing then you will keep getting what you have always been getting.

Çevrimdışı alles11

• Yeni Üye
Gündüz pek estetik görünmez ama çekerim.

Çevrimdışı alles11

• Yeni Üye
Kesinlikle ilgileniyoruz  ;D özellikle dış sıcaklık termometresi nasıl yaptınız?

Devir saatinin üç tane girişi var. Artı, Eksi ve Devirden gelen sinyal. Devir sinyalini ateşleme bobini soketinden alıyoruz. Lpg sistemi de devir bilgisini burdan alır. Yani kaputu açtığınızda lpg nin kablosu eklidir. Siz de aynı yere sinyal kablosunu bağlıyorsunuz.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2017, 09:49 Gönderen: alles11 »

Çevrimdışı dervis42

• 1200cc
Devir saatinin üç tane girişi var. Artı, Eksi ve Devirden gelen sinyal. Devir sinyalini ateşleme bobini soketinden alıyoruz. Lpg sistemi de devir bilgisini burdan alır. Yani kaputu açtığınızda lpg nin kablosu eklidir. Siz de aynı yere sinyal kablosunu bağlıyoruz.

Termometreyi düşünüyorum tam anlatabilir misiniz ? Nasıl temin edeceğiz?

Çevrimdışı duhanzs

• 3000cc
termometre yokmuydu bu araclarda bende clıo 1,6 16v vardı onda kendınden sag ayna altında vardı ısı olcer yol bılgısayarı da derece gosterırdı hıc boyle seylerle ugrasmadım acıkcası.
1998 Tofaş Şahin S 1.6
2003 Clio 2 1.6
2012 Vw Polo 1.6 TDI
2008 Hyundai Getz 1.5 Vgt