!!

Clio Türkiye'ye Hoşgeldiniz

Clio Türkiye'de; Sıkı Arkadaşlıklar Edinebilir, Kapsamlı Bilgiler, Haberler, Etkinlikler, Kampanyalar,
Resimli ve Videolu Uygulamalar Bulabilirsiniz. Ayrıca Clio'nuz İle İlgili Her Konuda Yardım Alabilirisiniz.

Hatırlatma: Forum içerisinde kullanacağınız resimlerinizi Clio Türkiye Resim'e yükleyin!..

Gönderen Konu: Lpg hk.  (Okunma sayısı 151 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ömerAlpsoy

• 0cc
  • *

• Araç: Diğer

• Üye ID: 7914
  • CT Puanı: 6

Lpg hk.
« : 12 Ekim 2017, 15:10:49 »
selamın aleyküm. Aracıma gaz ayarı yaptırmak için sanayiye gittim. Fakat kablo bağlantısı yapıldığı halde bilgisayara bağlantı kuramadı. Sebebi nedir? Jakta mı sıkıntı vardır yoksa farklı bi durumu mu var?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi elkmuh

• 1800cc

• Araç: Symbol 1.4 RNA

• İsim: Hüseyin

• Üye ID: 7649
  • CT Puanı: 70

Ynt: Lpg hk.
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2017, 15:16:05 »

Bağlantıyı görmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın
selamın aleyküm. Aracıma gaz ayarı yaptırmak için sanayiye gittim. Fakat kablo bağlantısı yapıldığı halde bilgisayara bağlantı kuramadı. Sebebi nedir? Jakta mı sıkıntı vardır yoksa farklı bi durumu mu var?

Elektrik-elektronik konularında şundandır diye uzaktan tespit yapmak çok zor . Kullanılan bilgisayarda da sorun olabilir , ayar kablosunda da , lpg ecu sunda da olabilir sorun . Bu hususta size tavsiyem lpgcilere para kaptıracağınıza ayar kablosu edinip kendiniz yapın ayarlarınızı , internette her markaya ait lpg kabloları satılıyor . Kendim satın alıp yaklaşık bir sene boyunca keyfe keder karıştırdım bütün ayarlarını , şu an baya iyi bir seviye de ayarlarım . Epeydir bağlanmıyorum bilgisayarla , birazda hevesimi aldım herhalde
Resmi görmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

Linkback: http://forum.cliotr.com/?topic=11292.0.html

Lütfen duruş anından kalkışlarda da sinyal vermeyi ihmal etmeyelim .

Çevrimiçi ömerAlpsoy

• 0cc
  • *

• Araç: Diğer

• Üye ID: 7914
  • CT Puanı: 6

Ynt: Lpg hk.
« Yanıtla #2 : 13 Ekim 2017, 06:23:39 »

Bağlantıyı görmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın
Elektrik-elektronik konularında şundandır diye uzaktan tespit yapmak çok zor . Kullanılan bilgisayarda da sorun olabilir , ayar kablosunda da , lpg ecu sunda da olabilir sorun . Bu hususta size tavsiyem lpgcilere para kaptıracağınıza ayar kablosu edinip kendiniz yapın ayarlarınızı , internette her markaya ait lpg kabloları satılıyor . Kendim satın alıp yaklaşık bir sene boyunca keyfe keder karıştırdım bütün ayarlarını , şu an baya iyi bir seviye de ayarlarım . Epeydir bağlanmıyorum bilgisayarla , birazda hevesimi aldım herhalde
Resmi görmek için Üye Olun ya da Giriş Yapın

Teşekkürler araştırayım bu konuyu