Gönderen Konu: Vites geçişleri...  (Okunma sayısı 7396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bedir61

• 0cc
  • *
Ynt: Vites geçişleri...
« Yanıtla #20 : 26 Mart 2014, 11:54 »
kardeşim benim arabada da 2. viteste sorun var 1 den 2 ye çekerken sanki debriyaja basmıyormusun gibi gırrrt ses geliyor  3 den 2 ye cekemiyosun doğru durust cok vayas bir şekikde atarsan ancak sessiz giriyor galiba 2. vites dişlisinde sorun var   şanzıman baktırılması gerekiyor galiba bende vakit bulup gidemedim .

Çevrimdışı Settar

• 1400cc
  • ~ Sıradanız ama Ön Sıradan..
« Yanıtla #21 : 26 Mart 2014, 08:21 »
kardeşim benim arabada da 2. viteste sorun var 1 den 2 ye çekerken sanki debriyaja basmıyormusun gibi gırrrt ses geliyor  3 den 2 ye cekemiyosun doğru durust cok vayas bir şekikde atarsan ancak sessiz giriyor galiba 2. vites dişlisinde sorun var   şanzıman baktırılması gerekiyor galiba bende vakit bulup gidemedim .

Aynı mevzu bende de geri vitese geçerken yapıyor gırtttt ;D para yok vakit yok olduğu gibi duruyor valla
Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır..

~

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #22 : 26 Mart 2014, 08:35 »
Aynı mevzu bende de geri vitese geçerken yapıyor gırtttt ;D para yok vakit yok olduğu gibi duruyor valla

Geri vites te garç sesi çoğu renoda var, acele hareket edince ve mandalı tam çekmeyince veya araba tam durmalı diyenler var birazda el alışkanlığı..
10.5 Bandırma

Çevrimdışı Settar

• 1400cc
  • ~ Sıradanız ama Ön Sıradan..
« Yanıtla #23 : 26 Mart 2014, 11:14 »
Geri vites te garç sesi çoğu renoda var, acele hareket edince ve mandalı tam çekmeyince veya araba tam durmalı diyenler var birazda el alışkanlığı..

Aydınlatma için teşekkürler. Attım +Ct ni :)
Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır..

~