Gönderen Konu: Clio Kısayol Tuşları  (Okunma sayısı 22682 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eke86

• 0cc
  • *
Ynt: Clio Kısayol Tuşları
« Yanıtla #20 : 08 Mart 2018, 09:18 »
Paylaşım için teşekkürler. Şu gösterge testini merak ettim :)

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı alpmelek

• Yeni Üye
« Yanıtla #21 : 10 Mart 2018, 11:41 »
Var hocam, çakmaklığın yanındaki kilit tuşuna uzun basarsanız aktif olur. 20 kmyi geçince otomatik kitler.

çakmaklığın yanındaki kapı kilitleme butonuna biraz basılı tuttum. kapıları kilitledi. Bir süre sonra tekrar açtı. Göstergedeki kırmızı ışık devamlı yandı. Sonra yanıp sönmeye başladı. Ama araç hareket edince otomatik kilitleme yapmıyor.  Acaba kontak açıkken mi, araç çalışırken mi, yoksa kontak anahtarı hiç takılmadan mı yapılması gerekiyor? ???

Çevrimdışı grimlord

• 1400cc
« Yanıtla #22 : 11 Mart 2018, 12:11 »
çakmaklığın yanındaki kapı kilitleme butonuna biraz basılı tuttum. kapıları kilitledi. Bir süre sonra tekrar açtı. Göstergedeki kırmızı ışık devamlı yandı. Sonra yanıp sönmeye başladı. Ama araç hareket edince otomatik kilitleme yapmıyor.  Acaba kontak açıkken mi, araç çalışırken mi, yoksa kontak anahtarı hiç takılmadan mı yapılması gerekiyor? ???

Araç çalışırken yapmayı deneyin. Benim de kilitlemiyordu, bu şekilde yaptım şimdi otomatik kilitliyor.

Çevrimdışı alpmelek

• Yeni Üye
« Yanıtla #23 : 17 Mart 2018, 08:54 »
Araç çalışırken yapmayı deneyin. Benim de kilitlemiyordu, bu şekilde yaptım şimdi otomatik kilitliyor.

Araç çalışırken de denedim yine olmuyor. Sanırım artık vaz geçtim.  :angry:

Çevrimdışı machinisteros

• 1200cc
« Yanıtla #24 : 17 Mart 2018, 10:13 »
Araç çalışırken de denedim yine olmuyor. Sanırım artık vaz geçtim.  :angry:
Uzun süre basılı tutmak lazım. 7-8 sn sürüyor, elektronik bir ses duyuluyor o zaman aktif hale geliyor.
If you keep doing what you have always been doing then you will keep getting what you have always been getting.