CT Yardım > Yardım

Rölantinin yüksek çalışması

(1/2) > >>

zined22:
Arkadaşlar aracım 1.500 devirde çalışıyor motor ısınsa bile ama vitese takıp el freni çekik şekilde kalkış yapamaya çalışınca devir düşüyor 900 de sabit çalışıyor ama gaza basıp bırakınca tekrar 1.500 de takılı kalıyor rolanti vanası mı arızaladır rolanti valfi  mi bu valf tam olarak nerede bi söküp temizliyeyim . Rolanti vanası ile valfi aynı şey mi ?

zined22:
Tamamdır öğrendim daha önce konu varmış kelebeğin üstündeymiş

meganes ist:
Oteki konuda subaplar yeni,alisana kadar rölanti yuksek calisir demisti arkadaslar,nerde o kisiler bi yardimci oluversin :)

fb_yusuf19:

--- Alıntı yapılan: zined22 - 10 Mayıs 2015, 07:51 ---Arkadaşlar aracım 1.500 devirde çalışıyor motor ısınsa bile ama vitese takıp el freni çekik şekilde kalkış yapamaya çalışınca devir düşüyor 900 de sabit çalışıyor ama gaza basıp bırakınca tekrar 1.500 de takılı kalıyor rolanti vanası mı arızaladır rolanti valfi  mi bu valf tam olarak nerede bi söküp temizliyeyim . Rolanti vanası ile valfi aynı şey mi ?

--- Alıntı sonu ---
Aynı sorun bende vardı geçen hafta rolanti valfini degiştirdim düzeldi hiç bir sıkıntı kalmadı yüksekte kalıyordu ara gazı verince hoop düşüyodu her neyse git rolanti valfini yani rolanti motoru degişittir orjinalini aldım ben 80 tl ye

grimlord:
rölanti valfini degis çözülür.magnetti marelli marka al.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git