Gönderen Konu: 2001 Clio İnceleme Arızalar ve Çözümler Ufaktan Modifikasyon  (Okunma sayısı 4734 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demiro

• 0cc
  • *

Çevrimdışı cihankrkya12

• 1500cc
maşallah çok güzel olmuş. orjinalinden cıkmayınca gayet başarılı oluyor. bende tamponlarımı geçen sesn mat siyaha boyamıştım siyah yerlerini bu sene tekrar boyucam macun çekip parlak siyaha. size birşey sorucam.

bende jantları boyamak istiyorum metal macunu falan alıp.zımparaladınız mı ve astar falan attınızmı boyamadan önce. birde egzoz warexmi. aracı basınca  rahatlıgı nasıl çok sekiyormu. egzoz bende taktırmayı düşündümde ceza muhabbetinden taktırmıycam. faz 2 stoplarda da benim sağ taraftaki sis yanmıyor elektrikçiye gittim ona ayrı tesisat çekmemiz gerek dedi anlamadım gitti sadece arka stoplarda sol sis yanıyo. başka sorucam bişi kalmadı sanırım.

benim araçta bu
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2017, 08:35 Gönderen: cihankrkya12 »

Çevrimdışı cihankrkya12

• 1500cc
farlar benimde hiç aydınlatmıyor gece yanmıyor desem yeri sis farları ve uzunlarla idare ediyorum. farı komple söküp temizledim mercek blogu simsiyahtı krom boya ile boyadım ama yinede çare olmadı. ama xenon taktırıcam kit. muayneye girerkende normal sarı ampul takarım bana o şekil geçer demişti bi elektrikçi.

Çevrimdışı cihankrkya12

• 1500cc
birde aracınızın ön tarafındaki stickeri kendinizmi tasarladınız acaba

Çevrimdışı demiro

• 0cc
  • *
birde aracınızın ön tarafındaki stickeri kendinizmi tasarladınız acaba

Merhabalar , jantlar ile ilgili sorunuzun cevabı ; Lastikleri söktük , zımparaladık , macun çekmedik çok derin çizik olmadığı için eğer derin çizikler varsa macunlayabilirsiniz. Basma karışım sprey boya üzerine vernik attık. Astarı tamponlara kullandık eğer macun gerekiyorsa jantlarınıza astar çekebilirsiniz daha sağlıklı olur ben macun kullanmadığım için gerek duymadım.
Egzoz warex değildi , kafaydı sadece ceza söz konusu bence hiç gerek yok ben 500-600 tlden kaçtım K&N hava filtresi kitleri var bizim araçlara uygun ama bana o fiyatlara denk geldi egzozu cezası vs. keşke o şekilde yapsaydım demedim değil.
aracı bastığımda belirttiğim üzere sekme yapmıyor derin kasislerden geçmediğim sürece ben şahsım adına çok memnunum araca nadir 3. 4. kişi alıyorum en güzel olayı ise o virajlarda verdiği hissiyat tamamıyla değişti .
stop konusuna gelirsek ise evet bizim araçlar arka sisler sadece biri yanıyor ordan . yanan lambadan diğer stop sisine paralel çekiliyor döşeme içinden doğru bir sorun olmuyor elektirikçi arkadaş doğruyu söylemiş.
ampül konusuna da değinmiştim o konudan bende müzdaribim.
son olarak siyah folyo vardı elimde onu kendi göz zevkime göre keserek yaptım yaklaşık bir ay kadar kullandım öyle geri dönüş güzeldi çevreden. ben sıkıldım şahsen yıkarken ayrıca dikkat etmek gerekiyor.

İlginiz için tekrar teşekkürler, sağolun.

Çevrimdışı cihankrkya12

• 1500cc
Tesekkur ederim cevaplariniz icin. Bakalim bende kendim photoshop tan kendim bi kac sticker yaptim begendigimi bastiricam reklamciya yada kendim yaparim.

Çevrimdışı cihankrkya12

• 1500cc
Tamponlari falan ben kendim boyadim mat renge. Macun astar zimpara falan yaptim. Ama birisi surtmus araca kotu gozukuyo tekrar sokup tamponlari evde parlak siyaha boyuycam. Astari 2 3 kat attigim icin 1 senedir hic atma yapmadi komprsorle yikamama ragmen.jantlarida boyarimda lastikleri sokup araci tas ustune birakmam lazim bakalim hallederim onuda