Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Uygulamalar / Ynt: Clio Göğüslük Sökme ve Temizleme
« Son İleti Gönderen: karaduman205 Dün, 07:29 ÖS »
Tesekkurler...
2
Yardım / Ynt: yokuşta kalkmama
« Son İleti Gönderen: grejuva Dün, 10:49 ÖÖ »
Benim şanzumanda sorun vardı, özellikle yokuşlarda kendini çok belli ediyordu, çok cansızdı... Mesela yokuşta kalkışı yaptıktan sonra araç hareket ediyor ama gaza çok bassam dahi hızlanmıyordu kendi belirlediği sabit bir hızda yokuşu çıkıyordu, gaza tepkisizdi yani...
Bilgisayara bağlandı:
1- Vites kaydırma
2- Yağ basıncında mantıksızlık
sorunları çıktı.
Tamiri 3.300 TL + şansıman revizyonu 1.200 TL = 4.500 TL ödedim.
Resmen ocağım kurudu, bir ay oldu ama hala hatırladıkça uykularımı kaçırıyor bu astronomik maliyet !!!

Neyse şimdi araç yokuşlarda hiç mi hiç geri kaymıyor ve panter gibi ileri atılıyor, gaz tepkisi mükemmel. Fark anlatılmaz yaşanır seviyesinde oldu resmen...
merhaba manuel candır
3
Yardım / Ynt: yokuşta kalkmama
« Son İleti Gönderen: kcaglaray 19 Haziran 2018, 01:56 »
arkadaşlar merhaba aracımdaki problem tribünden dolayıymış 1500 tl te otomatiğin trübününü değiştirdim şimdi yokuşlarda gram geri kaçırmıyor.bilgi almak isteyen arkadaşlar için yazıyorum bu trübün manuel arabalardaki bildiğimiz debraj balatası otomatik arabalardaki adı trübün.saygılar
4
Sohbet Bölümü / satılık clio
« Son İleti Gönderen: kcaglaray 19 Haziran 2018, 01:45 »
merhaba arkadaşlar 2003 1.4 privilage otomatik lpg li ve sunrooflu clio sahibiyim bakımları tam eksiksiz olan aracımı satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa iletişime geçsin saygılar iyi sohbetler  :) :) :)
5
Üye Garaj / satılık clio
« Son İleti Gönderen: kcaglaray 19 Haziran 2018, 01:44 »
merhaba arkadaşlar 2003 1.4 privilage otomatik lpg li ve sunrooflu clio sahibiyim bakımları tam eksiksiz olan aracımı satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa iletişime geçsin saygılar iyi sohbetler :) :) :)
6
Teknik Bilgiler / Ynt: 2001 rxt hız uyarısı..
« Son İleti Gönderen: baro34 19 Haziran 2018, 01:43 »
Çözüldümü problem
7
Tecrubeler / Ynt: Vitesler geç geçiyor.
« Son İleti Gönderen: baro34 19 Haziran 2018, 01:42 »
Teşekkürler..
8
Yardım / Ynt: 2001 Clio Seyir Halinde Stop lambası ve Akü lambası
« Son İleti Gönderen: baro34 19 Haziran 2018, 01:38 »
Araç otomatikmi bende buna benzer bir olayla karşılaştım lambalar yanıyor ama anahtarı çevirince tık ediyor marş almıyordu akünün yanında bir sigorta kutusu var onun içinde normal sigortadan büyük sigorta var o atmış servise götürmüştüm 50 tl yaptılar
9
Yardım / Ynt: Ecudaki enjeksiyon bağlantı hatasi
« Son İleti Gönderen: byx 18 Haziran 2018, 06:38 »
Ariza tam olarak oto.vitesten mi motordanmi.?
Orjinal clip cihazina baglatmaniz iyi olur.!
Ariza tespiti icin.siz oto.vites beyninin soketlerine kurcalayinca arac calisiyor ise anlasilan tesisat veya beyinde sorun var.? Lehimler gevsemez soketten dolayi egik baski altinda kasmis sekilde kalirsa isininca hafif de olsa soguk lehim dedigimiz durum olmus olabilir.bu durumda dikkatlice lehim atmak da fayda var.eger mumkunse beyinci denilen (ecu tamiri yapan) elektronikci ile gorusun.ellerinde ayni ecu dan olabilir.deneyerek bakabilirsiniz.
10
Yardım / Ynt: Ecudaki enjeksiyon bağlantı hatasi
« Son İleti Gönderen: ersin0687 14 Haziran 2018, 12:11 »
Bir fikri olan yokmu bu çıkmaz  yoldan
Sayfa: [1] 2 3 ... 10