Gönderen Konu: ClioTr Nasıl ve Niçin Kuruldu?  (Okunma sayısı 8966 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak S.

• Yönetici
    • Burak Sarı
ClioTr Nasıl ve Niçin Kuruldu?
« : 15 Şubat 2013, 01:14 »
dostlarım..
konuyu açıyorum, çünkü halen neden bu forumu açtığımızı soranlar var. meseleleri bilmediklerinden dolayı bize hak vermeyenlerde yok değil. kimseye bir tepkim yok, öyle bir saygısızlıkta da bulunmam. yalnızca bilin istiyorum.. :)

umuyorum ki; sıkılmadan sonuna kadar okuyacaksınız..

biz(cliotr çekirdek kadrosu) vakti zamanında piyasadaki www.cliofan.com'un en has üyeleriydik. hatta ben bu kadroya en son katılanlardanım diyebilirim. ama kısa sürede bahsi geçen eski sitede sevildiğimi düşünüyorum..

yalnız, eski ortamımızdaki küçük bir yanlış gözüme çarptı. ben çok titiz ve dikkatli biriyim. bu yüzden hem çabuk farkettim, hemde beni çok rahatsız etti. lakin bunu dile getirmem site kurucusunu rahatsız etmiş olacak ki hiç beklemediğim bir tepki gösterdi. keşke tek yaptığı sorunu çözmek olsaydı. çünkü ben halimden ve ortamımdan memnundum..

ayrılığın fitilini ateşleyen, o sitede açtığım konu:

aldığım tepki sonucunda artık sitede aktif olmayacağımı, yalnızca ara sıra ziyaret edeceğimi söyledim. bana "hesabını sileyim o zaman" gibi bir teklif gelince, reddettim. hatta "burası ahkam kesip üyeleri kışkırtabileceğin bir yer değil. kimseyi zorla tutmuyoruz!" dendi.
ret ettiğim halde hesabım kapatıldı. bu sırada çekirdek kadro diye hitap ettiğim abilerim, kardeşlerim benden forum açmamı istediler ve kendi ortamımızı oluşturalım dediler. başta kabul etmedim çünkü rakip olmak gibi bir isteğim hiç olmadı. sonuçta iyi kötü bir ortamımız var. neden bir aileyi ayırarak huzur ortamını bozayım? ama gece yarısı uzun konuşmalar sonunda bir şekilde beni de ikna ederek 1 gün içerisinde bu siteyi bana açtırdılar.. :)

belkide yanlış bir şey yaptım, ama hiç pişman olmadım. bu aile ortamı buna en büyük nedendir..

o abilerime ve kardeşlerime çok teşekkür ederim ki hepsi birbirinden değerli insanlar. hiçbir zaman burayı başı boş bırakmadılar. ben sanal alemde bu kadar fedakar insanlarla tanışmadım. Allah hepsinden razı olsun..

sonuç olarak; biz bu ortamı oluşturduk ve hiçbir maddi ya da benzeri bir beklenti içinde olmadık. biz içimizdeki yardımseverliği sayfalara yansıttık. dostluğumuzu Allah bozmasın..

"Müze Mi Lan Burası?.." - Mehmet EREN
"Bu nasıl?" demeden önce mutlaka Forum Kullanımı'nı inceleyin!

Vasiyetimdir!
tabutumu 4 kişi taşısın, öndekiler 1.60cm, arkadakiler 1.90cm olsun. maksat kafa basık dursun..

Çevrimdışı bedir61

• 0cc
  • *
Ynt: ClioTr Nasıl ve Niçin Kuruldu?
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2013, 01:21 »
Amin ellerine sağlık kardeşim .

Çevrimdışı FREE_07

• 0cc
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2013, 01:27 »
üyelerinizi budenli açık yüreklilikle bilgilendirdiğiniz için bende çok teşekküreder, başarılarınızın devamını tüm içtenliğimle temenni ederim..
"Nikon'lara poz veren gençlerden olamadık, ama mobeseler bizi iyi tanır."

FİAT-MAREA

Çevrimdışı Bahtiyar1907

• Genel Yönetici
  • Symbol Fanatiği
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2013, 02:14 »
iyiki geldik..
iyiki kurduk...
iyiki dostuz...

Çevrimdışı Majestic

• 3000cc
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2013, 08:30 »
Bende bu sitenin ilk açıldığından beri daimi üyelerinden birisiyim sitede tanıştığım tüm arkadaşlarımdan Allah razı olsun. Birçok foruma üyeliğim var ve oraları da takip ediyorum (shiftdelete.net ,  donanımhaber.com forumu) gibi ama bu sitedeki samimiyet hiç birinde yok.
Biz buradayız gelene de kapımız her zaman açık.
I Love My Clio

Çevrimdışı Jozsick

• 1500cc
  • cuneyt@cliotr.com
    • İstasyon Kırtasiye & Matbaa
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2013, 09:36 »
iyiki varsın Burak, iyiki varsın ClioTR ailesi ;)

Renault 'cuyuz oğlum biz!!...

Çevrimdışı kadir

• Uzman
  • kadir@cliotr.com
    • cliotr
« Yanıtla #6 : 15 Şubat 2013, 09:39 »
evet burası bir aile gibi oldu.. maddi açıdan hiçbir şey beklemeden herkes birbirine bildiği konularda yardımcı oluyor ..
dediğiniz gibi diğer sitelerde böyle bir şey olmayabilir..
iyiki de kurulmuş cliotr

clio 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v *
clio 3 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v ov*
symbol 1.2 16v *
megane 2 hb 1.6 16v ov

Çevrimdışı kadir yılmaz

• 0cc
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2013, 10:52 »
bencede çok güzel bir site herkes birbirine saygılı üye olduğuma şimdiye kadar hiç pişmanlık duymadım inşallah bundan sonrada duymam arkadaşlar her türlü konuda elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar

Çevrimdışı Samet ÖZCANN

• 1500cc
« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2013, 10:56 »
benim en çok hoşuma giden olayı anlatayım madem konusu açıldı burak siteyi kurduktan sonra çekirdek diye adlandırılan grup buraya transfer olmuştuk ve hepi topu 10 kişiydik hatta sitenin gelişmesi için para toplanacaktı galiba sıka sıka 9 kişi çıkarabilmiştik o günleri çok iyi hatırlıyorum :D hatta biri demişti ki "abi biraz daha beklesek başka katılan olur mu bu 9 kişiye" demişti lakin sitede 10 kişi vardı üye olarak :D ama şimdi üye sayısına bakınca 493 rakamını görmek beni hem çok sevindiriyor hem de çok duygulandırıyor o günlerden bu günlere gelinmesi. inşallah ömrün çok uzun olur cliotr.com

Çevrimdışı Burak S.

• Yönetici
    • Burak Sarı
« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2013, 11:02 »
para meselesine açıklık getireyim..:)
sitemizin alt yapısı smf'dir. sonradan vbulletin'e geçmek zor olacağından dolayı, eğer onu kullanmak istiyorsak başlangıcı onunla yapmalıydık. o zaman 400TL gibi bir masrafı vardı. sağolsun herkes kabul etti, lakin benim araştırmalarım sonucunda vbulletin'e ihtiyacımız olmadığını gördüm..:)
"Bu nasıl?" demeden önce mutlaka Forum Kullanımı'nı inceleyin!

Vasiyetimdir!
tabutumu 4 kişi taşısın, öndekiler 1.60cm, arkadakiler 1.90cm olsun. maksat kafa basık dursun..