Gönderen Konu: ClioTr Nasıl ve Niçin Kuruldu?  (Okunma sayısı 8797 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan ANK

• Uzman
Ynt: ClioTr Nasıl ve Niçin Kuruldu?
« Yanıtla #10 : 15 Şubat 2013, 11:38 »
Ben diğer sitede de üyeydim. Beni buraya Kadir abi davet etti :)
Diğer sitede tek yaptığım girip çıkmaktı. Bir iki kere sorularıma cevap alamamıştım hatta.
Siteye ilk geldiğimde eskisi gibi girip çıkacaktım fakat tanışma topicinde gördüğüm sıcak ve içten karşılama beni sevindirdi.
Kadir abi beni bu siteye davet ettiği günden beri sürekli online durumdayım. Yeri geldiğinde abilerim kadar bilğim olmasada sorulara cevap vermeye çalışıyorum. Ve sitedeki herkeste böyle güzel bir bilgi paylaşımı var.
Arkadaşlık dostluk için herkese teşekkürler... Güzel bir sitemiz var ;)
RED JELLY BEAN

Eibach Sportline-Custom Marşpiyel-König Air 16" Bronze-Laguna Lip-DIY Amerikan Park

Çevrimdışı gökhan

• 900cc
  • **
  • aNLamaDıLar , AnLayamazLarda !!!
« Yanıtla #11 : 15 Şubat 2013, 11:54 »
Gerçekten bende siteye üye oldum olalı herkesden binlerce kere ALLAH razı olsun.onca ortama girip çıkmışımdır lakin burdaki kadar içten samimi yardımsever bi ortam daha olusurmu malum yani.

Hayat bize hiç yeşil ışık yakmadı ;

Sıkıntı yok , bizde zaten Kırmızı'da hiç durmadık ;)

.KALP DEDİĞİN ATIYOR ZATEN,MARİFET RİTMİ DEĞİŞTİREBİLENDE..:)

Çevrimdışı Bahtiyar1907

• Genel Yönetici
  • Symbol Fanatiği
« Yanıtla #12 : 15 Şubat 2013, 11:58 »

Hayat bize hiç yeşil ışık yakmadı ;

Sıkıntı yok , bizde zaten Kırmızı'da hiç durmadık ;)

güzeldi :)

Çevrimdışı eralp

• Uzman
  • eralp@cliotr.com; eralp@adiratatil.com
« Yanıtla #13 : 15 Şubat 2013, 01:38 »
bende sitenin ilk üyelerindenim ama ben istanbulda olmadığım için herkesle hala tanışamadım ama bunun yanında herkesle bir abi kardeş şeklinde konuşuyorum. gerçekten çok memnunum sitemizden ilk olarak bahtiyar kod adlı dayı ile görüşmüştüm capitol'de öyle bir muhabbetimiz olmuştu ki sanki 40 yıllık dost edasıyla bu beni gerçekten memnun etmişti. örneklerime devam edeceğim çağlayan'a işim düştü bir alo dedim allah razı olsun elinden gelebilecek olanın fazlasını yaptı nitekim çanakkale'ye gittim fırsat bulup görüşemedim ama devamlı aradı beni aracımda ufak bir sorun oldu kadir abiyi aradım elinden geleni yaptı, geçen gün halil arkadaşımız aradı yardım istedi elimden geleni yapmaya çalıştım talihsiz bir kaza yapınca olayımız biraz yattı birde Soner abimiz var sitemizin babası diyelim sitemize HAZAL bebeğiyle uğur getirdi . biz bu şekilde buralara geldik. ben genellikle sitemize iş yerinden giriyorum kullandığım sistemleri açmadan direk sitemize giriyorum benim bu siteden bir maddi kazancım yok ama burda ki arkadaşlık dostluk beni cezbediyor. bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. diğer arkadaşlarımız kusura bakmasın isimlerini kullanmadım ama sitede ki arkadaşlar elimden geldiğince hepsine yardımcı olurum...
*Clio 1.4 rta
*Symbol 1.5 dci Authentique Edition
*Symbol 1.2 Authentique
*Hyundai Accent Era 1.5 CRDİ
*Clio 1.5 dci Extreme Edition
*Punto Evo 1.3 Mjet
*Dacia Sandero 1.5 dci
*Ford Fiesta 1.5 TDCİ
*Symbol 1.5 Dci
*Fluence 1.5 Dci EDC

Çevrimdışı geographic35

• 0cc
  • *
« Yanıtla #14 : 15 Şubat 2013, 04:57 »
böyle güzel bir ortama katılmaktan mutluluk duydum bende. tesadüf farkettim ama iyiki farketmişim diyorum. konuları nerdeyse tek tek inceliyorum yaptığınız yorumlar ve samimiyet okadar güzelki. belki geç olcak ama yeniden sitemiz hepimize hayrlı uğurlu olsun  :)

Çevrimdışı mavi809

• Yeni Üye
« Yanıtla #15 : 15 Şubat 2013, 05:01 »
tüm clıo severleri bi araya toplayıp faydalı bilgiler paylaşılan böyle bi sitenin bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese gerçekten sonsuz teşekkürler..iyiki varsınız dostlar..:)

Çevrimdışı CengizhanTerzi

• 0cc
  • *
« Yanıtla #16 : 15 Şubat 2013, 05:31 »
bu kadar iyi bir forum bende şu ana kadar rastlamadım.. herkes birbiriyle yardım için uğraşıyor doğrusu :) yolumuz açık olsun ClioTr ailesi :)

Çevrimdışı ssonerr

• 3000cc
  • http://www.flickr.com/photos/ssonerr/sets/72157629
    • ssonerr
« Yanıtla #17 : 15 Şubat 2013, 11:01 »
Vay be neydim demicen ne oldum dicen demiş büyüklerimiz. Nerelerden nerelere geldik. Kaç kişiyken şimdi ne kadar cok üyemiz oldu. Herkesle tek tek gorusemesekte gönüller bir gerisi tefarruat. Eminim ki herkes yaz ayını iple çekiyor, buluşmalar kısa zamanda baslar o zaman üye arkadaşlarımızla yakından tanışma fırsatımız olur. Nice günler birlikte geçirmek dileğiyle.

Sloganım;
 Yaşasın sitemiz, yaşasın devrimci hareket, yaşasın Fenerbahçe :P
BLACK STORM
YAPILACAKLAR LİSTESİ:Arka tampon difüzör, egsoz ucu, ön tampon carbon lip,  scirocco marşpiyel, sisler ve parklar beyaz ampul, cam filmi, ön farlar ve stoplar transparan film... v.s

--------------------          SLIDESHOW İZLE          --------------------

Çevrimdışı Burak S.

• Yönetici
    • Burak Sarı
« Yanıtla #18 : 15 Şubat 2013, 11:25 »
Yaşasın sitemiz, yaşasın devrimci hareket, yaşasın Fenerbahçe :P
ssonerr has been banned..:D
"Bu nasıl?" demeden önce mutlaka Forum Kullanımı'nı inceleyin!

Vasiyetimdir!
tabutumu 4 kişi taşısın, öndekiler 1.60cm, arkadakiler 1.90cm olsun. maksat kafa basık dursun..

Çevrimdışı eralp

• Uzman
  • eralp@cliotr.com; eralp@adiratatil.com
« Yanıtla #19 : 15 Şubat 2013, 11:30 »
soner abi nasıl fenerbahçeye bağladın ben anlayamadım olayı :D yoksa sponsorumuz fenerbahçe mi?? :D
*Clio 1.4 rta
*Symbol 1.5 dci Authentique Edition
*Symbol 1.2 Authentique
*Hyundai Accent Era 1.5 CRDİ
*Clio 1.5 dci Extreme Edition
*Punto Evo 1.3 Mjet
*Dacia Sandero 1.5 dci
*Ford Fiesta 1.5 TDCİ
*Symbol 1.5 Dci
*Fluence 1.5 Dci EDC