Gönderen Konu: Yeni Üyeler İçin Düzenleme  (Okunma sayısı 1833 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir

• Uzman
  • kadir@cliotr.com
    • cliotr
Ynt: Yeni Üyeler İçin Düzenleme
« Yanıtla #10 : 21 Ağustos 2016, 09:39 »
gecikmiş olsada doğru kararlar alındı. sitemize hayırlı olsun. emeğine sağlık burak.

clio 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v *
clio 3 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v ov*
symbol 1.2 16v *
megane 2 hb 1.6 16v ov

Çevrimdışı Burak S.

• Yönetici
    • Burak Sarı
« Yanıtla #11 : 21 Kasım 2016, 10:58 »
gecikmiş olsada doğru kararlar alındı. sitemize hayırlı olsun. emeğine sağlık burak.
ne demek gecikmiş? :P :D
"Bu nasıl?" demeden önce mutlaka Forum Kullanımı'nı inceleyin!

Vasiyetimdir!
tabutumu 4 kişi taşısın, öndekiler 1.60cm, arkadakiler 1.90cm olsun. maksat kafa basık dursun..

Çevrimdışı baro34

• 0cc
  • *
« Yanıtla #12 : 22 Kasım 2016, 08:39 »
Tebrikler güzel kararlar👏🏼

Çevrimdışı Greenmen

• Yeni Üye
« Yanıtla #13 : 04 Nisan 2018, 08:29 »
uzun süredir üyeyim, çoğu zaman siteyi ziyaret edip, paylaşımları okuyorum. insanların deneyimlerini hakkında bilgiler ediniyorum. Bu vesileyle paylaşım yapan herkese de teşekkür ediyorum.
Ancak pek çok konu hakkında fazla bir bilgim olmadığı için yanlış yönlendirme yapmaktansa hiç yorum yapmamayı daha doğru buluyorum.
CT vitrin kategorisindeki paylaşımları görebilmek için 25 tane saçma sapan yorum yazmayı da doğru bulmuyorum.

Bence tüm üyelerin bu kategoriyi görebilmeleri gerekiyor.
Naçizane önerim, bu kategoride yorum yapmaları veya yeni konu açmaları engellenebilir ama görmelerini engellemek haksızlık diye düşünüyorum.

Site yönetimine saygılarımla..

Çevrimiçi elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #14 : 04 Nisan 2018, 09:12 »
uzun süredir üyeyim, çoğu zaman siteyi ziyaret edip, paylaşımları okuyorum. insanların deneyimlerini hakkında bilgiler ediniyorum. Bu vesileyle paylaşım yapan herkese de teşekkür ediyorum.
Ancak pek çok konu hakkında fazla bir bilgim olmadığı için yanlış yönlendirme yapmaktansa hiç yorum yapmamayı daha doğru buluyorum.
CT vitrin kategorisindeki paylaşımları görebilmek için 25 tane saçma sapan yorum yazmayı da doğru bulmuyorum.

Bence tüm üyelerin bu kategoriyi görebilmeleri gerekiyor.
Naçizane önerim, bu kategoride yorum yapmaları veya yeni konu açmaları engellenebilir ama görmelerini engellemek haksızlık diye düşünüyorum.

Site yönetimine saygılarımla..
Hayatta herşeyin malesef bir bedeli var , bedeli olmayan tek şey sadece hava dünyada . Bu forumdan azami istifade edebilebilmesi için forum sizden de küçük bir katkı olsun bekliyor , 25 tane mesaj çok bir şey değil . Güzel bir paylaşımda bulunan arkadaşa eline sağlık , foruma yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz deseniz bile dolar en kısa sürede . İllaki teknik paylaşım beklenmiyor herkesten , burada amacımız hem bildiklerimizi paylaşmak hemde aynı kafada olduğumuz insanlarla muhabbet etmek . Arabasını cillop gibi yıkayıp parlatıp fotosunu forumlara koyan bir sürü insan var , ben onlara bile ilgiyle bakıyorum :) İlla şanzıman debriyaj demek değil forum .
Lütfen duruş anından kalkışlarda da sinyal vermeyi ihmal etmeyelim .