Gönderen Konu: Gündüz Farı led Kampanya!  (Okunma sayısı 9970 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan ANK

• Uzman
Ynt: Gündüz Farı led Kampanya!
« Yanıtla #20 : 27 Temmuz 2013, 09:49 »
amerikan park yaptırıcan daha gündüz farı bana gereksiz geliyo amaç aynı çünkü
Katılıyorum.
Zaten sonradan yapılan gündüz farları kötü duruyor kendi fikrimce :)
Çünkü koyduğun yer hiç orijinalmiş görüntüsü vermiyor. Bir ara bende düşündüm ama koyabilecek güzel bir yer bulamadım.
RED JELLY BEAN

Eibach Sportline-Custom Marşpiyel-König Air 16" Bronze-Laguna Lip-DIY Amerikan Park

Çevrimdışı ClioTürk

• 3000cc
« Yanıtla #21 : 28 Temmuz 2013, 02:09 »
Katılıyorum.
Zaten sonradan yapılan gündüz farları kötü duruyor kendi fikrimce :)
Çünkü koyduğun yer hiç orijinalmiş görüntüsü vermiyor. Bir ara bende düşündüm ama koyabilecek güzel bir yer bulamadım.

tamamdır zaten vazgeçtim sadece düşünmüştüm :D amerikan yeter bana :D

Çevrimdışı nativist

• 1200cc
« Yanıtla #22 : 28 Temmuz 2013, 03:43 »
Yarın çekeyim çekmesine de yanmıyor sanmayın he :D durum o kadar vahim yani :D ben sökeceğim yarın bir gün.

Çevrimdışı Clio-413

• 3000cc
  • Be Yourself!!
« Yanıtla #23 : 28 Temmuz 2013, 07:01 »
abi malın kalitesine göre fiyat olur bu ürünü taksanda sadece orada yanıyomus gibi yapar   o kadar gündüz bunu göremessin cidden ki nativist kardesiim denemis söylede bi durum var mesela ilan fotoğrafındaki gibi poloda sisin üstüne gider bu ama bizim araçlarda böyle bi yer yok ki cok garip oluyo bunu takınca ne yalan söliyim su gündüz ledi işine ısınamadım araçta uygun güzel bi yer olsa neysede tampon ızgarası arasına koymakta cok tuhaf geliyo bana tabi zevk meselesi ama buna 10 tl verip parayı cöpe atmaktansa 30 40 tl ye kaliteli bişey alınabilir bence
Megane II Faz II Expression Plus HB :)

Çevrimdışı ClioTürk

• 3000cc
« Yanıtla #24 : 28 Temmuz 2013, 07:12 »
abi malın kalitesine göre fiyat olur bu ürünü taksanda sadece orada yanıyomus gibi yapar   o kadar gündüz bunu göremessin cidden ki nativist kardesiim denemis söylede bi durum var mesela ilan fotoğrafındaki gibi poloda sisin üstüne gider bu ama bizim araçlarda böyle bi yer yok ki cok garip oluyo bunu takınca ne yalan söliyim su gündüz ledi işine ısınamadım araçta uygun güzel bi yer olsa neysede tampon ızgarası arasına koymakta cok tuhaf geliyo bana tabi zevk meselesi ama buna 10 tl verip parayı cöpe atmaktansa 30 40 tl ye kaliteli bişey alınabilir bence

halısın ben zaten vazgeçtim bile :)

Çevrimdışı Clio-413

• 3000cc
  • Be Yourself!!
« Yanıtla #25 : 28 Temmuz 2013, 08:06 »
halısın ben zaten vazgeçtim bile :)

hacı herşeyde böyle ya ucuza kacarsan elinde patlar her malın bi maaliyeti ona göre satıs fiyatı var :D 10 tl ye satılan ürünün maliyeti en fazla 2 tl dir ki bu aradaki toptancısı aracısı ekmek yesin sürümden kazanma falan hikaye seyler
Megane II Faz II Expression Plus HB :)

Çevrimdışı ClioTürk

• 3000cc
« Yanıtla #26 : 28 Temmuz 2013, 10:19 »
hacı herşeyde böyle ya ucuza kacarsan elinde patlar her malın bi maaliyeti ona göre satıs fiyatı var :D 10 tl ye satılan ürünün maliyeti en fazla 2 tl dir ki bu aradaki toptancısı aracısı ekmek yesin sürümden kazanma falan hikaye seyler

+++++