Gönderen Konu: Ses sistemi isteyenlere (NORMAL SEVIYE)  (Okunma sayısı 8827 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı meganes ist

• Uzman
Ynt: Ses sistemi isteyenlere (NORMAL SEVIYE)
« Yanıtla #20 : 03 Kasım 2013, 09:48 »
Valla bana kalirsa ust seviye biseye gerek yok cok para urunler. Clioya hic geregi yok giris seviye jbl kicker yeterde artar bile..
Bencede sınır yok çünkü abi :) Bir ara 3 yol aktif bir sistem yapıyım dedim araca ama kaba bir hesapla arabanın parası kadar maliyet çıkınca stock takılmaya devam dedim.:)
car1:dacia logan mcv
car2:nnm ies
HERKEZE KARDEŞ DEME ANNEN HIZLIYMIŞ DERLER !

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #21 : 03 Kasım 2013, 09:53 »
Bencede sınır yok çünkü abi :) Bir ara 3 yol aktif bir sistem yapıyım dedim araca ama kaba bir hesapla arabanın parası kadar maliyet çıkınca stock takılmaya devam dedim.:)

500-750 tl componentler dls de , 150tl lik kicker yeterde artar. Araba bmw audi olur cepte para cok olur yapilir.. Eski arabamda kicker amfi jbl bas ve component vardi yetiyordu. Bende simdi pioneer tey ve orjinal hoparlor sadece on kapilarda yetiyor fazlasi para. Arabada jant eksik ztn
10.5 Bandırma

Çevrimdışı ByBossX

• 0cc
  • *
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2013, 01:02 Gönderen: ByBossX »

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #23 : 04 Kasım 2013, 01:36 »
Mit dedigin 2 yollu hoparlor. Component alacaksin yaninda filtresi crossoveri olcak.. Jbl 6508 yaz incele bak gogeldan yanindaki parcaya dikkat et.. Teypide 3 amfi cikisli pioneer alsan daha iyi olur hpf ve subwoofer ayarlari oluyor icinde ve amfi rca lari 4 v olan serilerden.
10.5 Bandırma

Çevrimdışı ByBossX

• 0cc
  • *
« Yanıtla #24 : 04 Kasım 2013, 12:45 »
Mit dedigin 2 yollu hoparlor. Component alacaksin yaninda filtresi crossoveri olcak.. Jbl 6508 yaz incele bak gogeldan yanindaki parcaya dikkat et.. Teypide 3 amfi cikisli pioneer alsan daha iyi olur hpf ve subwoofer ayarlari oluyor icinde ve amfi rca lari 4 v olan serilerden.

anladım hocam sağol

Çevrimdışı ByBossX

• 0cc
  • *
« Yanıtla #25 : 04 Kasım 2013, 01:33 »

HERTZ DSK 130 veya HERTZ DSK 165 nasıl olur blaupunkt amfi ve bass'a, ve 4 kapıyada koysam sistem kaldırırmı?

Çevrimdışı meganes ist

• Uzman
« Yanıtla #26 : 04 Kasım 2013, 10:43 »
HERTZ DSK 130 veya HERTZ DSK 165 nasıl olur blaupunkt amfi ve bass'a, ve 4 kapıyada koysam sistem kaldırırmı?
Dsk serisi olabilir hatta esk olursa daha makbule geçer :)
car1:dacia logan mcv
car2:nnm ies
HERKEZE KARDEŞ DEME ANNEN HIZLIYMIŞ DERLER !

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #27 : 04 Kasım 2013, 11:27 »

Bak işte onlar component dsk serisini o amfi kaldırır ama esk serisine zayıf kalır amfi.. Birde amfi 4 kanal , ya 4 tane mid ya 2 mid 1 woofer, veya sadece 2 woofer bağlayabilirsin. 4 component ve woofer için 5 kanal amfi alman lazım..veya ayrı bi mono bas amfisi.
10.5 Bandırma

Çevrimdışı ByBossX

• 0cc
  • *
« Yanıtla #28 : 05 Kasım 2013, 10:52 »
Bak işte onlar component dsk serisini o amfi kaldırır ama esk serisine zayıf kalır amfi.. Birde amfi 4 kanal , ya 4 tane mid ya 2 mid 1 woofer, veya sadece 2 woofer bağlayabilirsin. 4 component ve woofer için 5 kanal amfi alman lazım..veya ayrı bi mono bas amfisi.
anladım hocam sağol, peki teyip yeterli gelirmi 5 kanallı amfi ye yada 4 kanal + mono bas amfiye?

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #29 : 05 Kasım 2013, 11:28 »
Teypi pionner bak ama arkada 3 tane rca çıkışı olanlardan
10.5 Bandırma