Gönderen Konu: FULL PAKET İÇ+DIŞ+MOTOR+OZON 179 TL  (Okunma sayısı 2034 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RickPierOneiL

• 1200cc
  • ER CLİO III
    • Arbalet Sigorta
FULL PAKET İÇ+DIŞ+MOTOR+OZON 179 TL
« : 01 Kasım 2013, 09:45 »
Sitede gezinirken gördüm belki ihtiyacı olan düşünen arkadaşlar olabilir diye linkini paylaşıyorum ben denemedim sadece fiyat uygun oldugundan dolayı paylaşma gereği duydum bilginize.

http://www.sahibinden.com/ilan/hizmet-vasita-hizmetleri-arac-temizlik-kuafor-179-tl-full-plus-full-paket-ic-plusdis-plusmotor-plusozon-94822482/detay
Efendi olacaksın..Efendilik her zaman iyi prim yapar.bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı.mevzu yuzuktemi tabiki hayır Efendilikte..o yüzden efendi olacaksın.

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
Ynt: FULL PAKET İÇ+DIŞ+MOTOR+OZON 179 TL
« Yanıtla #1 : 01 Kasım 2013, 10:45 »
Bana gore yapilan islemi gozunle gormeden baliklama atlamamak lazim..
10.5 Bandırma

Çevrimdışı RickPierOneiL

• 1200cc
  • ER CLİO III
    • Arbalet Sigorta
« Yanıtla #2 : 01 Kasım 2013, 01:26 »
haklısın hocam bende iyi niyetimden dolayı balıklama daldım kusura bakmayın.
hatta konuyu silebiliyorsak nerden yapacağız işlemi tarif ederseniz sileyim konuyu.
Efendi olacaksın..Efendilik her zaman iyi prim yapar.bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı.mevzu yuzuktemi tabiki hayır Efendilikte..o yüzden efendi olacaksın.

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #3 : 01 Kasım 2013, 01:53 »
haklısın hocam bende iyi niyetimden dolayı balıklama daldım kusura bakmayın.
hatta konuyu silebiliyorsak nerden yapacağız işlemi tarif ederseniz sileyim konuyu.

yok senle alakası yok durumun piyasada bu tip reklam yapan çok yer var...  verilan para ile araçta yapılan işlemler veyapılan uygulamalar kağıt üstündeki gibi olmuyor.. işini hakkıyla yapan yerlerde var tabi ama böyle süper reklam yapıp insanları çekiyorlar ve yaptıkları iş kağıtta yazılanlar olmuyor...  o listede yazan işler nerden baksan toplam sabahtan akşama 1 gün sürer hatta detaylı girişilirse 2 gün bile sürebilir..  bırak arabayı 2 saat sonra gel al diyorsa ztn yalan dolan..  orayı gidip görmek lazım nasıl yapıyorlar neler kulanıyorlar, hiç örnek görmeden kağıt üstünde gidip yaptırıp mağdur olan çok kişi tanıyorum..
10.5 Bandırma