Gönderen Konu: Cam filmi ve far kaplama  (Okunma sayısı 8856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gkn666

• 1600cc
Ynt: Cam filmi ve far kaplama
« Yanıtla #20 : 18 Kasım 2013, 08:10 »
o değilde black storm yanıyor resmen nazar değmesin

Çevrimdışı kadir

• Uzman
  • kadir@cliotr.com
    • cliotr
« Yanıtla #21 : 18 Kasım 2013, 08:11 »
bendeki orjinal ürün .3m lazer baski var filmlerin üstünde :)
sadece iyi ve ucuza yapacak bir usta lazım.
lumar ahmet bize pahalı yapar.. onun için araştırmaya devam edeceğim

clio 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v *
clio 3 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v ov*
symbol 1.2 16v *
megane 2 hb 1.6 16v ov

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #22 : 18 Kasım 2013, 08:13 »
bendeki orjinal ürün .3m lazer baski var filmlerin üstünde :)
sadece iyi ve ucuza yapacak bir usta lazım.
lumar ahmet bize pahalı yapar.. onun için araştırmaya devam edeceğim

Anladım kadir ustam filminiz yok sandım ben. Filminiz var 3m güzeldir. Bu işte işçilik önemli tabi iyi bir usta bulup çektirmek kalıyor, soner abide senden alsın filmi sonra başı ağrımasın..
10.5 Bandırma

Çevrimdışı kadir

• Uzman
  • kadir@cliotr.com
    • cliotr
« Yanıtla #23 : 18 Kasım 2013, 08:20 »
bir ara filmi satmak için siteye ilan verdim. kimseden talep gelmedi.. bu kadar kaliteli bir filmi neredeyse bedava fiyatına verecektim .. dışarda yaptırmaya kalksalar 300 lira diyorlar 3m filmine
. 50 liraya yapılan filmler çok kalitesiz . zamanla mavi mor renk alıyor . renk i açılıyor. bir de ne kadar güneşi tuttuğu belli değil. en iyisi kaliteli malzeme kullanmak

clio 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v *
clio 3 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v ov*
symbol 1.2 16v *
megane 2 hb 1.6 16v ov

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #24 : 18 Kasım 2013, 08:26 »
bir ara filmi satmak için siteye ilan verdim. kimseden talep gelmedi.. bu kadar kaliteli bir filmi neredeyse bedava fiyatına verecektim .. dışarda yaptırmaya kalksalar 300 lira diyorlar 3m filmine
. 50 liraya yapılan filmler çok kalitesiz . zamanla mavi mor renk alıyor . renk i açılıyor. bir de ne kadar güneşi tuttuğu belli değil. en iyisi kaliteli malzeme kullanmak

Aynen kadir ustam eski aracımda 100 tl ye yaptırmıştım 2-3 senede kalkma yaptı renk kahverengi olmuştu. Bu aracımda Lumar marka yaptırdım tüm camları ön camda dahil 7 yıl garantili kredi kartı gibi garanti kartı verdiler 250 verdim ama deydi yani.. Zaten LUmar ve 3m en iyisi. Diğerleri arkasından geliyor solargard solarmaster gibi.. Solarmaster 150 tl ye yapılıyor bursada garantili ve yüzde 99 uv filtreli o filmlerde iyi.
10.5 Bandırma

Çevrimdışı ssonerr

• 3000cc
  • http://www.flickr.com/photos/ssonerr/sets/72157629
    • ssonerr
« Yanıtla #25 : 18 Kasım 2013, 08:43 »
Abi kusura bakma ama bu konuda eleştiri yapıcam 45 milyara araba alıyorsun 50 tl lik film yaptırıyorsun sıfır arabaya. Hiç olmazsa solarmaster solargard gibi kalitesi belli filmlerden yaptırsaydın.

İyide Alpercigim dogru diyorsun da yolda cevirdiler trafik sök dedi onu napcaz icim ciz eder valla o kadar para verdikten sonra sök derse ???
BLACK STORM
YAPILACAKLAR LİSTESİ:Arka tampon difüzör, egsoz ucu, ön tampon carbon lip,  scirocco marşpiyel, sisler ve parklar beyaz ampul, cam filmi, ön farlar ve stoplar transparan film... v.s

--------------------          SLIDESHOW İZLE          --------------------

Çevrimdışı RickPierOneiL

• 1200cc
  • ER CLİO III
    • Arbalet Sigorta
« Yanıtla #26 : 18 Kasım 2013, 08:46 »
aynen alp abi sen nerde oturuyorsun bilmiyorum ama İstanbulda Sıkıntı çok.Küçük şehirde İstanbul'daki kadar Problem olmuyor burada herif çiziyo camı direkk sök diye.ben Lumardan fiyat aldım ön cam hariç 400 TL fiyat verdi ömür boyu garantili.Ama yaptırmak cesaret istiyor harßiden.az para mı 400 Lira.

Efendi olacaksın..Efendilik her zaman iyi prim yapar.bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı.mevzu yuzuktemi tabiki hayır Efendilikte..o yüzden efendi olacaksın.

Çevrimdışı ssonerr

• 3000cc
    • ssonerr
« Yanıtla #27 : 18 Kasım 2013, 08:52 »
soner abi ben hemen yaptırmayı düşünmüyorum.durumlar iyi olsun ilk işlerimden biri olacak... birde şöyle bir durum var. bende 3m marka kaliteli folyo var.bir numara.. onları çektireceğim ben. abi sanada yetecek kadar var almak istersen sanada satabilirim.

O zaman bende hemen yaptirmayi dusunmuyorum. Sendeki folyoyu alsak nereye yaptiracaz ki Kadir ustam. Bu arada spali ne kadar :)
BLACK STORM
YAPILACAKLAR LİSTESİ:Arka tampon difüzör, egsoz ucu, ön tampon carbon lip,  scirocco marşpiyel, sisler ve parklar beyaz ampul, cam filmi, ön farlar ve stoplar transparan film... v.s

Çevrimdışı ssonerr

• 3000cc
    • ssonerr
« Yanıtla #28 : 18 Kasım 2013, 08:57 »
o değilde black storm yanıyor resmen nazar değmesin

Sağol kardesim benim Allah razi olsun darisi basina insaallah.
BLACK STORM

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #29 : 18 Kasım 2013, 09:33 »
İyide Alpercigim dogru diyorsun da yolda cevirdiler trafik sök dedi onu napcaz icim ciz eder valla o kadar para verdikten sonra sök derse ???

Anladım abide çok koyu yaptırmadıktan sonra polislerde sıkıntı çıkarmıyor.. Kadir usta biliyor işi bence onunla hareket et bu konuda..
10.5 Bandırma