Gönderen Konu: Yeni bakım ürünlerim geldi..  (Okunma sayısı 9265 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RickPierOneiL

• 1200cc
  • ER CLİO III
    • Arbalet Sigorta
Ynt: Yeni bakım ürünlerim geldi..
« Yanıtla #20 : 18 Kasım 2013, 08:34 »
İşini görür ama amatör ürünler ömürleri dayanımları kısa olur. Söyleseydin ürün söylerdim sana alırdın ama bunlardan daha pahalı olurdu.

valla bunlar tesadüf eseri alınmış gibi oldu karşıma çıktı baktım ve aldım hiç düşünmüyordum zaten.
bundan sonra alırken sorarım sana söylersin üstad.
Efendi olacaksın..Efendilik her zaman iyi prim yapar.bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı.mevzu yuzuktemi tabiki hayır Efendilikte..o yüzden efendi olacaksın.

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #21 : 18 Kasım 2013, 08:37 »
valla bunlar tesadüf eseri alınmış gibi oldu karşıma çıktı baktım ve aldım hiç düşünmüyordum zaten.
bundan sonra alırken sorarım sana söylersin üstad.

Ürün alcaksan perpa alışveriş merkezinde erdem boya var. Oraya gidip alabilirsin veya sanalpazar üzerinden taksitle alabilirsin. Ben ürünlerde yardımcı olurum hangi ürünü seçeceğine.
10.5 Bandırma

Çevrimdışı RickPierOneiL

• 1200cc
  • ER CLİO III
    • Arbalet Sigorta
« Yanıtla #22 : 18 Kasım 2013, 08:39 »
Ürün alcaksan perpa alışveriş merkezinde erdem boya var. Oraya gidip alabilirsin veya sanalpazar üzerinden taksitle alabilirsin. Ben ürünlerde yardımcı olurum hangi ürünü seçeceğine.

eyvallah sağolasın alacağım zaman bi fikrini alırım abi.
Efendi olacaksın..Efendilik her zaman iyi prim yapar.bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı.mevzu yuzuktemi tabiki hayır Efendilikte..o yüzden efendi olacaksın.