Gönderen Konu: Yanma sonme kapyor devresi acil  (Okunma sayısı 1264 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceromony

• Yeni Üye
  • hakancengiz26ss@gmail.com
    • clio türkiye
Ynt: Yanma sonme kapyor devresi acil
« Yanıtla #10 : 16 Haziran 2017, 09:42 »
[member=6794]hknco[/member]  sentesine bir baktir derim,gaz yememe sorunum cekis dusuklugu sente den sonra duzeldi motorun teklemeli sarsintili calismasi kismen de azalsa devam ediyor..yok arkadaş,en iyisi araci elden cikarmak olmuyor olmuyor ..en iyisi satip kurtulmak carem kalmadı

Çevrimdışı hknco

• 1500cc
« Yanıtla #11 : 16 Haziran 2017, 10:10 »
[member=6794]hknco[/member]  sentesine bir baktir derim,gaz yememe sorunum cekis dusuklugu sente den sonra duzeldi motorun teklemeli sarsintili calismasi kismen de azalsa devam ediyor..yok arkadaş,en iyisi araci elden cikarmak olmuyor olmuyor ..en iyisi satip kurtulmak carem kalmadı

Ya benim sensör olduğunu tahmin ediyorum. Dün gece  2 saat trafikte kaldım. Üsküdar'da kız kulesinin önünde rölantide ilerlerken 1. viteste araba aniden tekledi ve stop etti. O ana kadar acayip sarsıntılı çalışıyordu. Neyse 1-2-3. marş denemesinde araç çalıştı. Yalnız tepkimeler süper, ne bir titreme ne de başka şey oradan 10 dk daha trafikte rölantide ilerledik. Sonra e5'te boştu nispeten, bakayım dedim üst devirlerde de yapacak mı hiç bir sıkıntı çıkmadı. :) Şimdi bakalım ne olacak gece bıraktım sabah tepkisi ne olur bilemiyorum.

Sente olsa tabi benim bilmediğim şey de olabilir ama bildiğin dizele bağlar araba tar tar tar sonra vuruntu olmalı devamlı :S benimki bunu devamlı yapmıyor işte. Potansiyemetre bakalım ay sonunda taktıracağım nasipse bir de bobinler bujiler kontrol edilecek.

Çevrimdışı hknco

• 1500cc
« Yanıtla #12 : 16 Haziran 2017, 10:13 »
Ben de inatlaşıyorum resmen araba ile. Durumlar iyi olsa 2-3 bin verip elektirik tesisatını ve sensör kaptör egsoz hepsini orjinal ile değiştireceksin de işte ... cepte olmayınca ... Bir de yaza denk geldi...

Hemen satmayı düşünmeyin bazen basit bir yerden düzeliverir. Ama o noktayı bulana kadar işte ....

Çevrimdışı ceromony

• Yeni Üye
  • hakancengiz26ss@gmail.com
    • clio türkiye
« Yanıtla #13 : 16 Haziran 2017, 10:32 »
[member=6794]hknco[/member] kardesim dogru soyluyorsun ama inan 1 aydir aksam arbayla yatip sabah arabayla kalkiyorum,5 tane ustaya gittim hepsi servise gittim,servis ucreti maliyeti cok yuksek fiyatlara mal oluyor,butcemi hayli zorladim ojsijen sensoru bulamiyorum olanida 320 tl ,psikolojimi bozdu iyice bu araba .off off

Çevrimdışı hknco

• 1500cc
« Yanıtla #14 : 16 Haziran 2017, 10:39 »
[member=6794]hknco[/member] kardesim dogru soyluyorsun ama inan 1 aydir aksam arbayla yatip sabah arabayla kalkiyorum,5 tane ustaya gittim hepsi servise gittim,servis ucreti maliyeti cok yuksek fiyatlara mal oluyor,butcemi hayli zorladim ojsijen sensoru bulamiyorum olanida 320 tl ,psikolojimi bozdu iyice bu araba .off off

Parçaları internetten bakın isterseniz biraz da olsa ucuza bulma ihtimaliniz olur.