Gönderen Konu: Triger Kayışı Kopması  (Okunma sayısı 2235 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı byx

• Uzman
Ynt: Triger Kayışı Kopması
« Yanıtla #20 : 26 Temmuz 2017, 06:11 »
aslında ilk 500 -1000km sakin kullandım. Lakin sonra köye gittim o zaman bastık hali ile annem hastalanmıştı 1000 km bastık. 1000 de geliş

Ben de subap ayarından şüpheleniyorum. Şu aralar işlerimi yoluna koyayım ilgileneceğim.
Sizin problem cozuldumu.? Emme hava isi olceri takdirdinizmi.?
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı hknco

• 1500cc
« Yanıtla #21 : 26 Temmuz 2017, 06:54 »
Sizin problem cozuldumu.? Emme hava isi olceri takdirdinizmi.?
hamdolsun ben de sıkıntı yok. 160-170 tl arası bir fiyat tuttu parça ama on numara oldu.

şimdi yapılacaklar ;

Airbag şoför tarafı
Ön sol amortisör,
Klima tamiri, 
Yeni 4 adet lastik ,
Egzoz arka susturucu

:idea:

Çevrimdışı byx

• Uzman
« Yanıtla #22 : 26 Temmuz 2017, 08:56 »
hamdolsun ben de sıkıntı yok. 160-170 tl arası bir fiyat tuttu parça ama on numara oldu.

şimdi yapılacaklar ;

Airbag şoför tarafı
Ön sol amortisör,
Klima tamiri, 
Yeni 4 adet lastik ,
Egzoz arka susturucu

:idea:
Airbag koltuk alti soketlerimi'kontaktor sargisimi'airbagin kendisimi'arizali emin olun.! eger kablolar ve beyinde birsey yok ise Yontem basit airbagi sokun kontaktor kablosunu cikarin dipsiz ampulun tellerini sokete takin iyice isik sonerse airbag sonmez ise plastik muhafazayi sokun kontaktorun soketini kadrana dogru sagda kaliyor onu sokun ayni islemi yapin bu sekilde hangi parca arizali ise belli olur.airbag 500 tl.kontaktor 450 tl.civari sifiri.
Amortisor mutlaka ama mutlaka ayni aksda cift degistirin.! Sag sol o sira takozlari ve bilyalari da degistirin.helezyonlarin durumunu kontrol edin.!
Lastik olarakta conti premium contact 5 tavsiye ederim.
Klima isi sorun olabilir.en pahali parcasi kompresor umarim en basit olanidir'guzelce bakilmali.!egzos 150 ye de var 350 ye de var.bakarsiniz artik.
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2017, 08:58 Gönderen: byx »
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.