Gönderen Konu: Vatana millete hayirli olsun (motor)  (Okunma sayısı 4347 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
Ynt: Vatana millete hayirli olsun (motor)
« Yanıtla #20 : 08 Ağustos 2017, 09:28 »
yazıyorum duramıyorum. adamın o kadar emin olupta tekrar motora girmesi. aslında alt karteri sökmeden dicen kardeşim bu kadar eminsen onun dışında para vermem. veya açtı bundan değil diyorsa topla kardeşim geri diyecende işte. nerde bunu kabul edcek koca yürekli tamirci.
İste bende ona sinir oldum aslinda arkadasın moralini bozmak istemedimde diger konuda söylemistim pazarligini öyle yap bak kardesim benim bütcem bu kadar sunuda bunuda degistircez dersen bozusuruz diye . Kapalı kutu bu nasıl fiyat veriyorlar şaşıyorum madem fiyat verdin verdigin sözde dur o zaman. Hadi senin imkanin el verdi yaptiriyorsun farzetki paran yok ne olcak acti motoru cekicek tamirhanede bir kenara çıraklara yatak oldu araba bekle bakalim.
Hayırlisi olsun ya insallah sağ salim çıkarsınız işin içinden.
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #21 : 08 Ağustos 2017, 09:31 »
Böyle olur bu işler , bir daldın mı Allah sabır versin , [member=7098]Vetekno[/member] üstad ben sana demiştim bak değil mi ? Bazı ustalar da tam tersi oluyor . Geçen debriyaj yaptırırken usta gerekirse volant taşlatalım , gerekirse krank keçesi değişelim , gerekirse şanzıman takozlarını değişelim sen ne lazımsa parçacıdan al , ne gerekiyorsa yap ( tamir fiyatını daha önce anlaşmıştık ) , ne parça lazım olursa parçacıdan al adıma yazdır dedim . Usta hiç bir şey lazım değil diye aynen verdiğim parçalarla debriyajı toplamış :)
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2017, 09:38 Gönderen: elkmuh »
Whatsapp grubumuz Hüseyin OGAN 0 532 248 48 39 Bütün arkadaşları bekleriz.

Çevrimdışı cihankrkya12

• 1500cc
« Yanıtla #22 : 08 Ağustos 2017, 10:38 »
Abiler az once arkadas aradi motor blogu catlakmis civata skma yerinden mi ne. Bakalim gidicem simdi sanayiye

Çevrimdışı cihankrkya12

• 1500cc
« Yanıtla #23 : 08 Ağustos 2017, 10:43 »
Arkadas soyledi abi bana zaten karteri soktu yataklara bakti falan sonra rektefiyeci gelip olctu taslanmasi lazim dedi ona bakarken blogada bakariz dedi rektefiyeci. Arkadasta bana dediki istersen alalim yeni yatak takalim kullan oyle dedi. Ben dedim abi saglam olsun diye. Elden cikart araci falan dedilerde. Neden sattiktan sonra milletten beddua alayim ki yaptirir kendim binerim

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
« Yanıtla #24 : 08 Ağustos 2017, 12:46 »
Abiler az once arkadas aradi motor blogu catlakmis civata skma yerinden mi ne. Bakalim gidicem simdi sanayiye
Yagda su yada suda yağ varmiydi sökerken dikkat ettiniz mi?
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimdışı cihankrkya12

• 1500cc
« Yanıtla #25 : 08 Ağustos 2017, 12:48 »
Su cikti abi motordanda bilmiyorum. Simdi sanayideyim daha once kapak actinmi bu arabada dedi usta bende qcilmadi dedim. Daha once acilmis ust kapakmi ne

Çevrimdışı Vetekno

• 900cc
  • **
« Yanıtla #26 : 08 Ağustos 2017, 01:28 »
Böyle olur bu işler , bir daldın mı Allah sabır versin , [member=7098]Vetekno[/member] üstad ben sana demiştim bak değil mi ? Bazı ustalar da tam tersi oluyor . Geçen debriyaj yaptırırken usta gerekirse volant taşlatalım , gerekirse krank keçesi değişelim , gerekirse şanzıman takozlarını değişelim sen ne lazımsa parçacıdan al , ne gerekiyorsa yap ( tamir fiyatını daha önce anlaşmıştık ) , ne parça lazım olursa parçacıdan al adıma yazdır dedim . Usta hiç bir şey lazım değil diye aynen verdiğim parçalarla debriyajı toplamış :)
Abi ben yaka silkip koydum ilana uygun fiyatla. Zaten sorunsuz biniyorum. Satana kadar yolu var.
« Son Düzenleme: 08 Ağustos 2017, 01:28 Gönderen: Vetekno »

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #27 : 08 Ağustos 2017, 01:42 »
Abi ben yaka silkip koydum ilana uygun fiyatla. Zaten sorunsuz biniyorum. Satana kadar yolu var.
Bende satıp efkardan kafayı mı çekecek diyorum , şaraba kadar yolu vardı mesaj en başta :)

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #28 : 08 Ağustos 2017, 01:46 »
Sıfır araba almayı düşünmüyorsa bir insan yeni bir ikinci el araba yeni bir bilinmezlik deryasıdır her zaman . Bu noktada yeni araba almaya mecalim olmadığı için herkesin daha arabayı modellemiyor musun be yaaaa geyiklerine hiç takmadan yıllardır arabamı kullanmaya devam ediyorum .

Çevrimdışı Vetekno

• 900cc
  • **
« Yanıtla #29 : 08 Ağustos 2017, 01:50 »
 :D mobilden yazıyorum. Tlf tahmini şaraba yapmış sonradan farkettim.