Gönderen Konu: spoillere çakar modülü uygulaması  (Okunma sayısı 1505 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emrah

• 3000cc
spoillere çakar modülü uygulaması
« : 04 Ekim 2017, 11:20 »
s.a arkadaşlar bu aralar sık görduğum uygulamayı kendi aracımada uygulıyım dedim. Çakar modulu fıyatı makul düzeyde 20 tl gibi rakamı var.Farkı modullerde var ama bence gereksiz direk bu modulden almanız daha iyi. para tuzağı.Baglantısı oldukça basit.Frene bastığımızda önce cakar devreye gırıyor sonra spoilimiz eskisi gibi sabit yanıyor.Uygulamada dikkat ediceğimiz husus bu modulu alırsanız eğer out ve in . giriş ve çıkış yerlerine baglamanız gerekıyor.Bagajımızda kalan kabloyu giriş yerine spoilde kalan giriş yerine ise çıkış yerine bağlıyoruz.Modül spoilin altına koydugumuzda spoil yerıne oturmuyor o yüzden ben bagajın sağındakı boşluğa koydum  bu yuzden elınızde fazladan kablo olsunki bagladığınızda rahat bi yere koyabilesiniz.En iyi yer sağdaki boşluk yeri.Kabloların uçlarını bantlamayı unutmayın.Video eklıyorum ama olmuyor direk link veriyorum

http://dai.ly/x637uvd
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2017, 12:44 Gönderen: emrah »

Çevrimdışı machinisteros

• 1200cc
Ynt: spoila çakar modülü uygulaması
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2017, 11:32 »
Dün bir Clio Hb in tampon altında gördüm buna benzer çakar fren lamba uygulaması. Normalde böyle şeylerden pek hazetmem ama bu uygulama güzel bence.
Hem fren yapınca daha belli oluyor, hem estetik. Bi zamanlar normal fren lambalarını böyle çakara çevirirlerdi, o gerçekten gereksiz ve olması gereken asli bir unsuru bozuyordu. Burada bozulan yok aksine daha dikkat çekiyor.
If you keep doing what you have always been doing then you will keep getting what you have always been getting.

Çevrimdışı emrah

• 3000cc
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2017, 11:34 »
apaçi işlerinden bende haz etmıyorum. Birde trafikte kimseyi rahatsız etmemek gerekir.Bu uygulamayı direk farlara uyguluyorlar onlara bende karşıyım.Ama spoile güzel oluyor vede dikkat çekiyor.

Çevrimiçi byx

• Uzman
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2017, 12:13 »
Eline saglik emrah.bencede orjinal olani hafif modlarda kullanmayi uygun goruyorum.orn: amerikan park severim.bazi cakarlar goz alici oluyor rahatsizlik veriyor.ama sendeki guzele benziyor. Bir ara bende dusundum sonra vazgectim
Olmadi sen yaparsin benim araca da. :)
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2017, 12:16 Gönderen: byx »
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı emrah

• 3000cc
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2017, 12:14 »
ne demek sabri abi hallederiz ;)
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2017, 12:15 Gönderen: emrah »

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
Ynt: spoillere çakar modülü uygulaması
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2017, 03:06 »
Gecen hafta aliexpresten siparis verdigim modul ile led ampuller geldi benimde 2.40 $ almistim kargo ucretsiz. 3. Stop a uyguladim cok hosuma gitti.önce hizli sonra yavas yanip sönüyor sonra sabit kaliyor seninki gibi.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2017, 03:07 Gönderen: Sukruemetli »
Clio 2 1.4i RNA