Gönderen Konu: Garip bir Su Alma Problemi  (Okunma sayısı 1977 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı duhanzs

• 3000cc
Ynt: Garip bir Su Alma Problemi
« Yanıtla #10 : 11 Aralık 2017, 04:05 »
bıze dusen her daım bok olanı toplamak zaten adam gb araba yapmıyorlarkı eskılere bok atıyoruz ama daha saglam cıktı eskıler doluda gorduk yenı modellerın hepsı gocuk merkezlerınden cıkmazken eskı araclarımız daha saglam sac cıktı.
1998 Tofaş Şahin S 1.6
2003 Clio 2 1.6
2012 Vw Polo 1.6 TDI
2008 Hyundai Getz 1.5 Vgt

Çevrimdışı machinisteros

• 1200cc
Ynt: Garip bir Su Alma Problemi
« Yanıtla #11 : 11 Aralık 2017, 08:51 »
Aynen öyle. Ekonomik araba yapacağız çok satacağız diye, hafif oldun da az yaksın diye kağıt gibi araba yapıyorlar.
Yeni honda cıvıkların C sütunları pörçük Pörçük oluyor.
If you keep doing what you have always been doing then you will keep getting what you have always been getting.

Çevrimdışı EmilyMeams

• Yeni Üye
Garip bir Su Alma Problemi
« Yanıtla #12 : 16 Ekim 2019, 07:11 »
Merhaba arkadaşlar,
Ben sergiye geç vardım. Önce Hanac'ı aradım. Odalarda dolaşmak ve çizimlere bakma yerine bir miktar Suat Yalaz'ı dinledim. Suat Yalaz'ın almanca çizgiroman çizdiğini bimiyordum. Bu sergi sayesinde öğrendim. Dört Halife çizgiromanlarını zamanında belki 30 sene önce Güneş gazetesi alıp toplamıştım. Yalaz'ın bakış açısından olayları dinlemek güzel oldu. Güneş gazetesinin satışını 2 katına çıkardığını bilmiyordum. Hikmet Yamansavaşçıları yüz yüze görmüş oldum. Mutlu oldum. Karikatürevinden Suat Yalaz için basılan kitabı alınca çok mutlu oldum. Arkadaş diğer aktivitelerin de kitabı olduğunu çıkınca söyledi, onları alamadığım için üzüldüm. Aklınızda bulunsun, yolunuz Kadıköy Belediyesi Karikatürevine düştüğünde isteyin. Belki verirler.
Yalaz'ı daha fazla dinlemek isterdim ama bu hafta sonu altınmadalyoncuları görmek beni daha mutlu etti.

Çevrimdışı EmilyMeams

• Yeni Üye
Garip bir Su Alma Problemi
« Yanıtla #13 : 24 Ekim 2019, 01:32 »
Açıklamalarınız için öncelikle teşekkür ederim. Evet dediğiniz şekilde yemeye ne para yeter ne de oyle bir diyete zaman yeter çünkü ben tek yaşıyorum. . Ben 19 yaşındayım ve 55 kiloyum. Boyum 176 cm. Ayrıca söylemem gereken bilgi varsa paylaşabilirim.