Gönderen Konu: Yakıt hesaplama  (Okunma sayısı 1814 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı machinisteros

• 1200cc
Ynt: Yakıt hesaplama
« Yanıtla #20 : 16 Şubat 2018, 11:30 »
Bizimkide tüplü ve öfkeli ne olmuş yani :)
Bizimki zaten öfkeli  ;D
Bugün sinyalimi verip nizami döndüğüm kavşakta orman çocuğu leonlu biri önüme kırdı. Kovalamaya çalıştım, kaçtı resmen, ışıkta yakaladım, camı indireceğim inmedi anasını satayım normalde inen cam.
Kapıyı açtım dalaştım şerefsizle. Sol şeridi işgal etmişiz güya, arkamda bile değildi şerefsiz.
Trafikte bilerek önüne kıran, canına kasteden o kadar çok şerefsiz var ki.
Normalde günlük hayatta sakin biriyğama trafikte kendimi tanıyamıyorum, sinir küpüne dönüyorum.
. Kimsenin saygısı yok, kural tanımak yok ama öküzlük ukelalık had safhada herkeste. Krediyle araba alan kendini kral zannediyor.  Kaza yapma uğruna sinyal verdiğim yöne arkadan zorla sokulmalar, dönel kavşakta öncelik hakkına zıt hareket edip kornayla üste çıkmalar...
If you keep doing what you have always been doing then you will keep getting what you have always been getting.

Çevrimdışı grimlord

• 1400cc
« Yanıtla #21 : 16 Şubat 2018, 11:46 »
Son 200 kilometre ortalaması 11 litre benim, insan gibi sürmüyorum son zamanlarda :D

Aslında kendimi sıksam, efendi gibi sürsem 8-9 litreyi geçmiyor

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
« Yanıtla #22 : 16 Şubat 2018, 11:55 »
Bizimki zaten öfkeli  ;D
Bugün sinyalimi verip nizami döndüğüm kavşakta orman çocuğu leonlu biri önüme kırdı. Kovalamaya çalıştım, kaçtı resmen, ışıkta yakaladım, camı indireceğim inmedi anasını satayım normalde inen cam.
Kapıyı açtım dalaştım (*)le. Sol şeridi işgal etmişiz güya, arkamda bile değildi (*).
Trafikte bilerek önüne kıran, canına kasteden o kadar çok (*) var ki.
Normalde günlük hayatta sakin biriyğama trafikte kendimi tanıyamıyorum, sinir küpüne dönüyorum.
. Kimsenin saygısı yok, kural tanımak yok ama öküzlük ukelalık had safhada herkeste. Krediyle araba alan kendini kral zannediyor.  Kaza yapma uğruna sinyal verdiğim yöne arkadan zorla sokulmalar, dönel kavşakta öncelik hakkına zıt hareket edip kornayla üste çıkmalar...
Bir an beni anlatiyosun sandım. Hanımda sana direksiyona gectin mi birsey oluyor der hep. ;D :evil: Önüme atlamalar sellöktör yapmalar sinyalsiz laaap diye sağa sola dalmalar çıldırtıyor beni. Şimdide yeni moda telefonlar oynayan mı dersin konuşurken 20 km ile seyreden mı dersin..... :machinegun:
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2018, 11:57 Gönderen: Sukruemetli »
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
« Yanıtla #23 : 17 Şubat 2018, 12:01 »
Son 200 kilometre ortalaması 11 litre benim, insan gibi sürmüyorum son zamanlarda :D

Aslında kendimi sıksam, efendi gibi sürsem 8-9 litreyi geçmiyor
2.0 motor birde sport olunca hele hele egzosta varsa warex falan çoook normal. Ben bile ışıklarda 1.4 motorla yanımdakinin motor sesi biraz yükselsin tapa gaz yaptım mı geçemeyeceğimi bilsem bile o yandakinin ulen clio değil mi o ne oluyor lennnn diye bakması hoşuma gidiyor. Tabi 150 m olmadan sağ şerit 1.4 8 v bu kadar.  :evil: Kalkışta bayağı yerim yalnız uzamaya başladık mı paydos. ;D
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2018, 12:02 Gönderen: Sukruemetli »
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimdışı grimlord

• 1400cc
« Yanıtla #24 : 17 Şubat 2018, 12:15 »
2.0 motor birde sport olunca hele hele egzosta varsa warex falan çoook normal. Ben bile ışıklarda 1.4 motorla yanımdakinin motor sesi biraz yükselsin tapa gaz yaptım mı geçemeyeceğimi bilsem bile o yandakinin ulen clio değil mi o ne oluyor lennnn diye bakması hoşuma gidiyor. Tabi 150 m olmadan sağ şerit 1.4 8 v bu kadar.  :evil: Kalkışta bayağı yerim yalnız uzamaya başladık mı paydos. ;D

1.4lerde kendi segmentine göre gerçekten seri abi. Bundan önce 1.6 16v cliom vardı, o da klasmanına göre iyiydi :D
Geçen Eskişehir yolunda bir tane scirocco sürekli tacizde bulundu, önüm dolu olduğu halde selektör falan atıyor, geçmeye falan çalışıyor. La havle diyerek gereken cevabı verdim. Genç bir cocuktu süren, ışıkta yanıma geldi. " Abi pardon, ben 1.6 sandım aracını" diyor :D

Çevrimdışı byx

• Uzman
« Yanıtla #25 : 17 Şubat 2018, 12:57 »
1.4lerde kendi segmentine göre gerçekten seri abi. Bundan önce 1.6 16v cliom vardı, o da klasmanına göre iyiydi :D
Geçen Eskişehir yolunda bir tane scirocco sürekli tacizde bulundu, önüm dolu olduğu halde selektör falan atıyor, geçmeye falan çalışıyor. La havle diyerek gereken cevabı verdim. Genç bir cocuktu süren, ışıkta yanıma geldi. " Abi pardon, ben 1.6 sandım aracını" diyor :D
Bu iyiymis  :)  :)
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #26 : 17 Şubat 2018, 01:00 »
Arkadaşlar yarın Hyundai ye gidiyorum. Pazarlığa tutuşacağım. Forumdan emekli olabilirim :)
Whatsapp grubumuz Hüseyin OGAN 0 532 248 48 39 Bütün arkadaşları bekleriz.

Çevrimdışı byx

• Uzman
« Yanıtla #27 : 17 Şubat 2018, 01:00 »
Bir an beni anlatiyosun sandım. Hanımda sana direksiyona gectin mi birsey oluyor der hep. ;D :evil: Önüme atlamalar sellöktör yapmalar sinyalsiz laaap diye sağa sola dalmalar çıldırtıyor beni. Şimdide yeni moda telefonlar oynayan mı dersin konuşurken 20 km ile seyreden mı dersin..... :machinegun:
Sakin iken yanlis oldugunu soyluyorum ama bu tur seyler olunca kayitsiz kalamiyorum bazen deliriyorum desem yeridir.
Aman dikkat sukru hangi biriyle ugrasacaz.

Çevrimdışı byx

• Uzman
« Yanıtla #28 : 17 Şubat 2018, 01:03 »
Arkadaşlar yarın Hyundai ye gidiyorum. Pazarlığa tutuşacağım. Forumdan emekli olabilirim :)
Hayirli olsun.sifir degilmi.?
Tamam ama emekli olmayin 2.forum olsun bari  :) kirk yil hatiri olan kahve ismarlariz ama mesafeler engelmi engel iste  :)

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #29 : 17 Şubat 2018, 01:09 »
Hayirli olsun.sifir degilmi.?
Tamam ama emekli olmayin 2.forum olsun bari  :) kirk yil hatiri olan kahve ismarlariz ama mesafeler engelmi engel iste  :)
Aslında az kullanılmış ikinci el alacaktım , ev ahalisi ısrarla sıfır istiyor , akrabayı talukat ta hiç ummadığım kadar faizsiz kredi açtı . 40 yaşında kıçımız ilk defa yeni bir şeye değecek herhalde :) Arada uğrarım gene Sabri kardeşim :)
Whatsapp grubumuz Hüseyin OGAN 0 532 248 48 39 Bütün arkadaşları bekleriz.