Gönderen Konu: Maf sensoru bosta  (Okunma sayısı 808 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bfsm

• 0cc
  • *
Maf sensoru bosta
« : 22 Şubat 2018, 07:40 »
Slm 2000 rte hb clio arkadaslar maf sensoru motorun arkasinda sadece soket takili altinda cikinti var oraya bise takilmasi lazim deilmi

Çevrimdışı Bfsm

• 0cc
  • *
Ynt: Maf sensoru bosta
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2018, 07:53 »
Alet bu internetten indirdim bunu soket takili altta uzantida bosta oraya bi hortum gibi bisey takilmasi gerekmiyomu

Çevrimdışı byx

• Uzman
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2018, 11:13 »
Kesinlikle takilmasi gerekiyor.
Nasil takili degil de arac calisiyor anlamadim.?
Emme manifoldundan map sensorune vakum hortumu takilmaliki manifold basinci olculsun.sacma ama altlarda bir yerde baska bir sensoru takmis olmasinlar.?
Ben o sensorun hortumunu soktugumde aracim ariza isigi yakip stop ediyor.
Minik fakliliklar olmuyor degil.ama k7m 744 motor sizinkide.rxt de olan motor.
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı meganes ist

• Uzman
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2018, 01:23 »
araç düzgün çalışmaz
car1:dacia logan mcv
car2:nnm ies
HERKEZE KARDEŞ DEME ANNEN HIZLIYMIŞ DERLER !

Çevrimdışı Bfsm

• 0cc
  • *
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2018, 09:43 »
araç düzgün çalışmaz

Aldigimdan beri takili deil stop ikaz isigi devamli yaniyodu zaten aldigimdan beri ama arac calisiyo subap ayari icin tamire goturdum sikiymis baya onu hallettim araci aldim bi rahatlama olfu farkedilir sekilde sonra 2 gun sonra gene ustaya gitti bir ses vardi gaza kokleyince araci zorlayinca sikir sikir ses geliyo dedim ses kesilmedi orayi kurcaladi burayi kurcaladi dedim sonra hallederiz eve geldim ariza isigi yandi jikle gibi yay olan neyse baktim o alet bosta aksamda olmustu ilgilenemedim artik kendim halletcem. Bana ordaki sistemin hortumun nerden geldigini fotoraflayip gonderebilirmisiniz

Çevrimdışı Bfsm

• 0cc
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2018, 10:52 »
 arkadaslar cumartesi kaputu actim motorun arkasina baktim hortum bosta vakum yapiyo taktim ama hortumun agzi buyuk birazdaha baktim baska hortum var onu taktim ariza isigi sondu ama diger hortum bosta vakum yapmaya devam ediyo ustaya gittim subap ayari yaptigim yere motor muhafazayi soktu bakti ordan baska bi hortuma ek yapmislar oda cikmis yerinden neyse takti yerine ama arac titremeye basladi moturun sesi deisti eski ford kamyonlar vardi kirnn kirinn kirinn diye calisan ayni onlara dondu

Çevrimdışı Bfsm

• 0cc
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2018, 10:56 »
İzmir karabaglar civari bu islerden anlayan bildiginiz bi usta yokmu baktimmi surda bu yanlis burda bu hatali diyebilecek cunku aracta baya oynanmis ye var gecen elektirikci bi tane musur soktu hic bi baglantisi yok hic bi yere takili deil oylece bosta duruyodu hic bibise yaramiyo bu dedi cikardi torpidoda duruyo