Gönderen Konu: İstanbul Anadolu yakası lpg tavsiyesi  (Okunma sayısı 1881 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı byx

• Uzman
Ynt: İstanbul Anadolu yakası lpg tavsiyesi
« Yanıtla #20 : 02 Nisan 2018, 10:53 »
Hayırlı akşamlar araç 2001 clio 2 hb 1.4 rxt atiker fast taktırdım abi. Sağolasın Şükrü abi desteklerinden dolayı. İlgi alaka çok iyi abi . Sabah kahvaltı veriyorlar müşterilere öğle yemek falan işçilikleri de iyi baya çalışanı var Candan mühendislik 👍
Memnun kaldiysan ne mutlu.tekrar hayirli olsun.
İyi gunlerde kullan insallah.
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
« Yanıtla #21 : 03 Nisan 2018, 12:04 »
Alaşım subaplı araçları bu ara takalım abi kiti 100 000 km sonra subap değişirsin , zaten yaptığın kardan kurtarırsın diye gazlıyorlar . Ben taktırmaya niyetlensem ilk önce subapları değiştirirdim herhalde . Aslında onu sabriye soracaktım . Hararet görmemiş aracın subap değişimin de de kapağı taşlamak gerekir mi diye ? Çünkü conta her türlü kapakta iz yapıyor .
Hüseyin abi tamamiyle ayarla alakalı abi. Fakir karışımda tapa gaz kullanip 20000 km de kapak yapilan cruzeda gördüm 100 k devirmiş aracta. Kapak taşlama olayi ölçümde belli oluyor metalog denen bir endüstri varmış bende kapak yapilirken ögrendim patlak çatlak çarpık çurpuk ne varsa çıkıyormuş. Benim ikinci kapak açıldığında mesela taşlama yapılmadı ölçümleri güzel çıktı.
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimdışı Sukruemetli

• 1600cc
« Yanıtla #22 : 03 Nisan 2018, 12:06 »
Hayırlı akşamlar araç 2001 clio 2 hb 1.4 rxt atiker fast taktırdım abi. Sağolasın Şükrü abi desteklerinden dolayı. İlgi alaka çok iyi abi . Sabah kahvaltı veriyorlar müşterilere öğle yemek falan işçilikleri de iyi baya çalışanı var Candan mühendislik 👍
Allah içine sindirsin kardeşim. Enjektör olayini halledemedin  galiba. Valtek mi taktılar.
Clio 2 1.4i RNA

Çevrimdışı Ufuktpl3

• Yeni Üye
« Yanıtla #23 : 03 Nisan 2018, 03:44 »
Allah içine sindirsin kardeşim. Enjektör olayini halledemedin  galiba. Valtek mi taktılar.

Aynen abi biraz bineyim olmazsa ahcr taktırırız
2001 clio 1.4 rxt 16v 98 bg hatchback