Gönderen Konu: Clio rxt yağ çubuğu  (Okunma sayısı 267 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Trankly

• Yeni Üye
Clio rxt yağ çubuğu
« : 15 Nisan 2018, 08:23 »
Selamlar hayırlı pazarlar malum clio rxt lerin yağ çubu sıkıntılı bölgede el zor giriyor arcı yeni aldım sayılır yağ çubuğundan yağı kontrol etmek için çubuğu çekmeye çalıştım ve kırıldı çubuğun yarısı içinde kaldı yağ seviyesini yol bilgisayarından takip etsem yanıltırmı beni yada başına gelen basit çözümü bulan varmı aranızda

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
Ynt: Clio rxt yağ çubuğu
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2018, 09:01 »
Selamlar hayırlı pazarlar malum clio rxt lerin yağ çubu sıkıntılı bölgede el zor giriyor arcı yeni aldım sayılır yağ çubuğundan yağı kontrol etmek için çubuğu çekmeye çalıştım ve kırıldı çubuğun yarısı içinde kaldı yağ seviyesini yol bilgisayarından takip etsem yanıltırmı beni yada başına gelen basit çözümü bulan varmı aranızda
Youtube de bir video var . Eleman kırılan çubuğun içinde kalan yarısını elektrik süpürgesi ile çekiyor . Ben tamir ederim videolarında olsa gerek . Siz her zaman çubuktanda kontrol edin gösterge ile beraber.
Whatsapp grubumuz Hüseyin OGAN 0 532 248 48 39 Bütün arkadaşları bekleriz.

Çevrimdışı Trankly

• Yeni Üye
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2018, 08:30 »
O videoyu gördüm de benim ki sıkışmış gibiydi belli bi yere kadar çıktı sonra takılı kaldı zorlayınca çıt kırıldı süpürge falan çekemez heralde

Çevrimdışı elkmuh

• 3000cc
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2018, 09:11 »
O videoyu gördüm de benim ki sıkışmış gibiydi belli bi yere kadar çıktı sonra takılı kaldı zorlayınca çıt kırıldı süpürge falan çekemez heralde
Yağ değişiminde karteri açıp çıkartırsınız o zaman .
Whatsapp grubumuz Hüseyin OGAN 0 532 248 48 39 Bütün arkadaşları bekleriz.

Çevrimdışı Trankly

• Yeni Üye
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2018, 11:12 »
Teşekkür ederim :)