Gönderen Konu: aracınıza zift asfalt yağımı bulaştı ozaman içeri bakın...  (Okunma sayısı 9251 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı iblis_35

• 900cc
  • **
  • HAYAT BİR ZULUMSE SOK KESİCİYE GÜLÜMSE :D
    • maskot tuning
arkadaşlar aracınız zıft yada asfalt yagımı oldu hemen annenız görmeden mutfaga dalın bır paket margarını alıp aracınızın yanına gıdın ve asfalt yagı olan bölgeye surun gunese cıkarın ve yavasca aktıgını göreceksınız sonra köpuklu yıkama yapın ve tertemız olacaktır....

Denenmiştir....
her türlü aksesuar ve oto kuaför hizmeti için arayın görüşelim...izmir balçovada hizmetinizdeyiz...  0541 275 36 33

Çevrimdışı Clio-413

• 3000cc
  • Be Yourself!!
arkadaşlar aracınız zıft yada asfalt yagımı oldu hemen annenız görmeden mutfaga dalın bır paket margarını alıp aracınızın yanına gıdın ve asfalt yagı olan bölgeye surun gunese cıkarın ve yavasca aktıgını göreceksınız sonra köpuklu yıkama yapın ve tertemız olacaktır....

Denenmiştir....

hay maşallah bu aralar öyle bilgiler veriyosun ki insan bakınca yuh anasını buda mı olur diyo :D ellerine sağlık teşekkürler
Megane II Faz II Expression Plus HB :)

Çevrimdışı Burak S.

• Yönetici
    • Burak Sarı
enteresan..:)
+ct
"Bu nasıl?" demeden önce mutlaka Forum Kullanımı'nı inceleyin!

Vasiyetimdir!
tabutumu 4 kişi taşısın, öndekiler 1.60cm, arkadakiler 1.90cm olsun. maksat kafa basık dursun..

Çevrimdışı iblis_35

• 900cc
  • **
    • maskot tuning
hay maşallah bu aralar öyle bilgiler veriyosun ki insan bakınca yuh anasını buda mı olur diyo :D ellerine sağlık teşekkürler

detaylı temızlık pasta cıla oto kuaför aksesuar işi yapıyorum ve araba bende bı arac vasıta makına ulasım ıcın kullandıgım bır sey degıl araba bende tutku aşk hastalık yasama sebebım oldugundan herseyı denedım yaptım ogrendım :D arabasız hayat dusunemıyorum   8)   ;D
her türlü aksesuar ve oto kuaför hizmeti için arayın görüşelim...izmir balçovada hizmetinizdeyiz...  0541 275 36 33

Çevrimdışı Clio-413

• 3000cc
  • Be Yourself!!
detaylı temızlık pasta cıla oto kuaför aksesuar işi yapıyorum ve araba bende bı arac vasıta makına ulasım ıcın kullandıgım bır sey degıl araba bende tutku aşk hastalık yasama sebebım oldugundan herseyı denedım yaptım ogrendım :D arabasız hayat dusunemıyorum   8)   ;D

zaten forum kullanan bi cok arkadasımız icin arac bi tutku :D bi ulasım aracı değil :D yoksa kac kisi durduk yere jant değiştirip aracı alcaltır ki :D modifiye bi tutkudur ve sonu yoktur bunu bilirim ben
Megane II Faz II Expression Plus HB :)

Çevrimdışı iblis_35

• 900cc
  • **
    • maskot tuning
zaten forum kullanan bi cok arkadasımız icin arac bi tutku :D bi ulasım aracı değil :D yoksa kac kisi durduk yere jant değiştirip aracı alcaltır ki :D modifiye bi tutkudur ve sonu yoktur bunu bilirim ben

ben ne forumlarda ne uyeler gordum ya ben butun arac forumlarına uyeyımdır ( cogunluguna )

neyse her konuda yardımcı olurum bu arada bu clioma bu hafta vızeden sonra detaylı temızlık pasta cıla boya koruma atıcam ve sonrasında angel far led stop jant olayına gırıcem ıkıncı el jant far stop hava fıltresı ve her turlu clıo malzemelerını alırım satan varsa

Çevrimdışı gncrr

• 3000cc
Bildiğim bir yöntemdi işe yarıyor.
Paylaşım için teşekkürler ..
Biz isteriz O korur.

Çevrimdışı kadir

• Moderatör
  • kadir@cliotr.com
    • cliotr
güzel bir bilgi teşekkürler

clio 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v *
clio 3 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v ov*
symbol 1.2 16v *
megane 2 hb 1.6 16v ov

Çevrimdışı iblis_35

• 900cc
  • **
    • maskot tuning
rıca ederım arkadaslar  bıldıgım tum detayları sıze aktarıcam zamanla sızdende ögrenıceklerım olduguna emınım

Çevrimdışı hsoner

• 0cc
  • *
gerçekten çok entersan bir bilgi.aslında margarinlerde kimyasal olduğunu biliyordumda bu derece olduğunu tahmin etmemiştim:)