Gönderen Konu: Birisi Bakım Mı Dedi ?  (Okunma sayısı 7818 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
Birisi Bakım Mı Dedi ?
« : 19 Kasım 2013, 05:17 »
Elimdeki Çeyizlerden Bazı Örnekler...

10.5 Bandırma

Çevrimdışı kadir

• Moderatör
  • kadir@cliotr.com
    • cliotr
Ynt: Birisi Bakım Mı Dedi ?
« Yanıtla #1 : 19 Kasım 2013, 05:33 »
meguiars quick detailler. bu üründen bende de var birde 3m var . aşağı yukarı ikiside aynı sayılır. güzel ürünler

clio 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v *
clio 3 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v ov*
symbol 1.2 16v *
megane 2 hb 1.6 16v ov

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2013, 05:36 »
meguiars quick detailler. bu üründen bende de var birde 3m var . aşağı yukarı ikiside aynı sayılır. güzel ürünler

kadir ustam arabada boya koruma olduğu için, araç kirlenip yıkamalardan sonra arabayı güzelce kurutup bu ürünü sık sil şeklinde uyguluyoruz ve hem boya korumanın ömrünü uzatıyor hemde kendisi ekstra bir koruma ve parlaklık katıyor.. yıkamalar arası kulanılan silerken temizleyen ve boya korumaya katkıda bulunan bir ürün..  yıkamalardan sonra vazgeçilmez ürünümdür..
10.5 Bandırma

Çevrimdışı kadir

• Moderatör
  • kadir@cliotr.com
    • cliotr
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2013, 05:40 »
aynen alper dostum. bende yaklaşık 3 senedir meguiars boya koruma kullanıyorum. arada vaktim oldukça yıkadıktan sonrada bu ürünü kullanıyordum . dediğin gibi boya korumanın ömrünü uzatıyor

clio 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v *
clio 3 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v ov*
symbol 1.2 16v *
megane 2 hb 1.6 16v ov

Çevrimdışı RickPierOneiL

• 1200cc
  • ER CLİO III
    • Arbalet Sigorta
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2013, 05:42 »
alper abi sana bu ürünleri satan bi mağaza açmak yakışır ;D
Efendi olacaksın..Efendilik her zaman iyi prim yapar.bak yüzüklerin efendisine nasıl gişe yaptı.mevzu yuzuktemi tabiki hayır Efendilikte..o yüzden efendi olacaksın.

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2013, 05:47 »
aynen alper dostum. bende yaklaşık 3 senedir meguiars boya koruma kullanıyorum. arada vaktim oldukça yıkadıktan sonrada bu ürünü kullanıyordum . dediğin gibi boya korumanın ömrünü uzatıyor

kadir hocam benim arabada resimde görünen teneke küçük kutudaki finish kare 1000p boya koruma var... onun yanındakide meguiars m21 boya koruma...  bu ürünleri daha hiç kulanmadım sıra gelmedi diğerlerinden bunlar yalnızca bir bölümü evde duranlar..birde arabada bagajda olanlar var...  finish kare 1000p bitince meguiars m21 hazırda bekliyor onuda deneyeceğim..
10.5 Bandırma

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #6 : 19 Kasım 2013, 05:48 »
alper abi sana bu ürünleri satan bi mağaza açmak yakışır ;D

yok erdinç kalsın ben kullanıcıyım bu ürünlerden şişelerce bitirdim, türkiyede zaten arabasına bakan yok benimki biraz hastalık aşırı titizlik..bizim insanımız eşek niyetine biner bu ürünlerin yüzüne bile bakmaz.... sanayide bile adamlar bana sormaya başladılar ne yapsak ne kulansak diye o derece olduk artık...
10.5 Bandırma

Çevrimdışı Gökhan ANK

• Moderatör
« Yanıtla #7 : 19 Kasım 2013, 06:45 »
Güle güle kullan abi
Aracına senin kadar iyi bakan az bulunur maşallah sıfır gibi.
RED JELLY BEAN

Eibach Sportline-Custom Marşpiyel-König Air 16" Bronze-Laguna Lip-DIY Amerikan Park

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #8 : 19 Kasım 2013, 06:52 »
Güle güle kullan abi
Aracına senin kadar iyi bakan az bulunur maşallah sıfır gibi.

Sağol gökhanım vAlla buralarda yanımda kimse yok forumdanda yalnız başıma uğraşıyorum. Kafa dengi 2-3 kişi olsak birlikte araçlarımıza uygulama yapsak süper olurdu.. Bizim burda arkadaşlarımda dahil eşek niyetine biniyorlar arabalarına birtek otoboyacım var o meraklı bu işlere bende onun dükkanda yapıyorum iyi oluyor aletler profesyonel ürünler güzel olunca arabada devamlı kapalıda durduğu için tertemiz sıfır gibi parlıyor.
10.5 Bandırma

Çevrimdışı meganes ist

• Uzman
« Yanıtla #9 : 19 Kasım 2013, 08:08 »
Güzelmiş bende geçen cumadan bir resim ekliyim  ;D
car1:dacia logan mcv
car2:nnm ies
HERKEZE KARDEŞ DEME ANNEN HIZLIYMIŞ DERLER !