Gönderen Konu: photo shop ile bir kaç bişey :)  (Okunma sayısı 5950 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
Ynt: photo shop ile bir kaç bişey :)
« Yanıtla #10 : 30 Mart 2014, 09:57 »
Valla yanlış hatırlıyor olabilirim araçları karıştırmış olabilirim ama farlarda bixenon mercek modifiyedi falan işin içine girince 800-1000 tl lere geliyor..
10.5 Bandırma

Çevrimdışı ssonerr

• 3000cc
  • http://www.flickr.com/photos/ssonerr/sets/72157629
    • ssonerr
« Yanıtla #11 : 30 Mart 2014, 10:07 »
xenon 150 tl bişey niye o kadar tutmuş ki bu acaba aksarayda heryerden alabilirsin bizim burda 100 TL
BLACK STORM
YAPILACAKLAR LİSTESİ:Arka tampon difüzör, egsoz ucu, ön tampon carbon lip,  scirocco marşpiyel, sisler ve parklar beyaz ampul, cam filmi, ön farlar ve stoplar transparan film... v.s

--------------------          SLIDESHOW İZLE          --------------------

Çevrimdışı meganes ist

• Uzman
« Yanıtla #12 : 30 Mart 2014, 10:13 »
Murat kim hacı bizim siteden mi ben niye görmedim, bizim siteye üye mi Murat? Clio 4 mü var onda? Nerde yaptırmış bunları :)

Abi ne kadar soru bu :) kendimi sorgu altında hissettim   :)) :)) Birkaç kere buluşmalarda denk geldik,kendisi başka forumdan,mesleğide taksicilik.Türkiyede ilk yapılan clio4'ten süper yaptı aracını,facesi falan var istersen gönderiyim.Şimdide müzik sistemini değiştirdi,focal ve audison çok kaliteli ses cihazları aynı zamanda pahalı bileşenler aracına iyi para harcıyo  :evil:
car1:dacia logan mcv
car2:nnm ies
HERKEZE KARDEŞ DEME ANNEN HIZLIYMIŞ DERLER !

Çevrimdışı ssonerr

• 3000cc
  • http://www.flickr.com/photos/ssonerr/sets/72157629
    • ssonerr
« Yanıtla #13 : 30 Mart 2014, 10:25 »
Abi ne kadar soru bu :) kendimi sorgu altında hissettim   :)) :)) Birkaç kere buluşmalarda denk geldik,kendisi başka forumdan,mesleğide taksicilik.Türkiyede ilk yapılan clio4'ten süper yaptı aracını,facesi falan var istersen gönderiyim.Şimdide müzik sistemini değiştirdi,focal ve audison çok kaliteli ses cihazları aynı zamanda pahalı bileşenler aracına iyi para harcıyo  :evil:
:D:D:D
BLACK STORM
YAPILACAKLAR LİSTESİ:Arka tampon difüzör, egsoz ucu, ön tampon carbon lip,  scirocco marşpiyel, sisler ve parklar beyaz ampul, cam filmi, ön farlar ve stoplar transparan film... v.s

--------------------          SLIDESHOW İZLE          --------------------

Çevrimdışı blowoff

• Uzman
« Yanıtla #14 : 30 Mart 2014, 10:44 »
xenon 150 tl bişey niye o kadar tutmuş ki bu acaba aksarayda heryerden alabilirsin bizim burda 100 TL

abi işte senin mantıkla o arkadaşın mantık aynı değil.. onun yaptığı şeyler seni beni aşar..  hella xenon kit,  hella bixenon mercek , far işçiliği hepsi işin içine girince 1000tl leri buluyor.. tesisatında bir amfisi 1000tl civarı zaten arabada 4 tane amfi 2 woofer bagaj iptal yani seni beni aşar..
10.5 Bandırma