Gönderen Konu: Immobizer Problemleri Hakkında  (Okunma sayısı 11022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir

• Moderatör
  • kadir@cliotr.com
    • cliotr
Ynt: Immobizer Problemleri Hakkında
« Yanıtla #20 : 20 Haziran 2014, 06:49 »
Erem ozelden devam ediyorum

clio 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v *
clio 3 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v ov*
symbol 1.2 16v *
megane 2 hb 1.6 16v ov

Çevrimdışı segormeron

• Yeni Üye
« Yanıtla #21 : 09 Aralık 2014, 10:49 »
Erem merhaba benim 2000 model clio 1.6 16v dynamique aracım var orjinal anahtarı ile kullanıyorum. Aracımda çalışma sorunu anahtar tanıma sorunu gibi şeyler yok çok şükür tek sıkıntım uzaktan kumanda çalışmıyor. Araç içindeki düğmeden tüm kapılar kitlenip açılıyor ama sadece anahtar üzerindeki düğme ile açıp kitleyemiyorum her seferinde kapıdan kitliyorum bu konuda bana yardımcı olabilirmisin. Numaram 0549 455 65 07

Çevrimdışı jaaaccckkk

• Yeni Üye
« Yanıtla #22 : 31 Ocak 2016, 02:53 »
Merhaba, 2000 model clio symbol rna aracımda bir tane sorunsuz anahtarım var. Hem bir kumandalı yedek anahtar yaptırmak istiyorum, hem de -mümkünse- bagaj kapağını açmak için de 3 tuşlu bir anahtara geçip bagajı kumandadan açabilmek istiyorum.

bagaj kapağını hesaba katmadan, çin sitesinden chip li, kodlanabilir uygun bir anahtar alırsam sanırım kendime kumandalı yedek anahtar yapmış olurum. Merak ettiğim bu kodlama işi nasıl yapılır? Kendim yapabilir miyim? Yoksa bir cihaz mı gerekir?

Diğer bir konu da bagaj kapağı konusu. Bagajım şu an sadece anahtar ile açılıyor. bunu anahtara bir ekstra tuş ile tetikleyebilmek mümkün olur mu?

Bunları mümkün olduğunca yapacağım arabama. Ama baştan planlı yola çıkmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Çevrimdışı tolgayildirim

• Yeni Üye
« Yanıtla #23 : 23 Haziran 2017, 12:34 »
Merhaba benim clio 1.6 Rte 2000 hb yedek anahtarım yok fakat orjinal  kumandalı anahtarı mevcut likit açma kapamada sıkıntı yok ama çok 5 mt mesafeden çekiyor  bendeki asil  sorun anahtarı kontağa tanrısında imo ışığım sürekli yapıp söylüyor. Sıfırdır tanımlama yaptım hala aynı ama tuşa basarak kontağı çevirince sorun olmuyor buda ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama şimdilik bu şekilde devam ediyorum nasıl bi çözümü vardır abim yardımcı olurmusunuz