Gönderen Konu: Clio 2 Alırken Dikkat Edilecek Hususlar - Ek Masraflar (Kendi Görüşlerim)  (Okunma sayısı 5387 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ergenekon1925

• Yeni Üye
2001 model 1,4 rxt aldım otomatik vites yağını değiştirdim canavar gibi , ne bir vuruntu ne de başka sıkıntı var. Genelleme yaparken dikkat etmek lazım. Diğer bütün hususlar önemli ve eğer çok çok temiz bir araç almadıysanız (ki benim aracımda boya ve değişen yoktu ayrıca piyasadaki muadillerine göre temizdi) bu listede ki sorunların çoğu kısa zamanda aracın yaşından dolayı yaşanıyor. Baştan bunları gidermek hem sizi iki günde bir sanayiye gitmekten kurtarır hemde zırt pırt sorun çıkardığı için araçtanda soğumamış olursunuz. Hakkını verdiğiniz vakit sizi üzmeyecek bir araçtır clio...

Çevrimiçi machinisteros

• 1200cc
bir haftalık clio 2 sahibi olarak aynen katılıyorum. zaten aracı alırken ekspertize sokuyoruz, aldıktan sonra servise götürüyoruz.
su tesisatını su kanallarını temizlemediler ama antifirz ölçümü yaptılar, su seviyeside maksimum çizgisindeydi.
bir eklemede ben yapıyım. bu arabaların hava emiş hortumu çok mu dandik acaba? kendi aracımda da gördüm, servise gelen bir başka clio 2 yede göz attım aynı sorun. benim hava emiş hortumu bir kaç yerden yırtılmış, bantla sarmaya çalışmışlar bu seferde çap küçülmüş, başka yerden tekrar yırtılmış, zıvanadan çıkmış yani.. diğer göz attığım clioda bez yapıştırarak desteklemişler.
çapı daraldığı için içime sinmedi. değiştirttim. 50 tl tuttu.
If you keep doing what you have always been doing then you will keep getting what you have always been getting.