Gönderen Konu: Clio Türkiye İçin Teşekkür  (Okunma sayısı 7301 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Burak S.

• Yönetici
    • Burak Sarı
Clio Türkiye İçin Teşekkür
« : 21 Ekim 2015, 06:15 »
Selamun aleykum abilerim, arkadaşlarım, kardeşlerim..
Esasında burada düşüncelerimi uzun uzun anlatmak isterdim, lakin kimseyi sıkmak istemiyorum. Öte yandan yeterince vaktim de yok..

Clio Türkiye, tarafımızca kurulup ivme kazandırılmasına rağmen, gerek kişisel gerekse zorunlu nedenlerden dolayı varlığımızı hissettiremediğimizin farkındayız. Bu hususta bizlere sonradan katılan fakat en az bizler kadar fedakarlıkta bulunan üyeler olduğunu görmek bizi ziyadesiyle sevindiriyor.

Hatırlatmak isterim ki; Clio Türkiye'de kurucular dahil hiç kimsenin bu platformda şahsi bir çıkarı yoktur. Burada kazanç tüm üyelerindir. Rütbelerimiz bizlere yalnızca sorumluluk yüklüyor, temelde hepimiz bu oluşumun eşit parçalarıyız.

Beni aktif görememeniz, sizi forumun başı boş olduğu kanaatine kaptırmasın.
  • Açılan konuların tamamını kontrol ediyorum. [Taşıma/Düzenleme/Silme]
  • Sitenin sağlığı ve güvenliği için sistemi devamlı takip ediyorum. [Bakım/Yedekleme/Güncelleme]

Son olarak; İstanbul'dan Kocaeli'ye taşındım. İşimi bıraktım ve okuluma devam ediyorum. Buna rağmen sayfanın yıllık $58.45 sabit giderini karşılamaktayım. Şuan bu miktar bana yük getirmediği için kurucu abilerimi rahatsız etmiyor ya da reklama başvurmuyorum.

Fedakarlıkta bulunan herkese gönülden teşekkür ediyorum..

(Hatalarımız elbet olacaktır. Şimdiden özür dileriz. Yapıcı eleştirilerinizi buradan alabilirim.)
"Bu nasıl?" demeden önce mutlaka Forum Kullanımı'nı inceleyin!

Vasiyetimdir!
tabutumu 4 kişi taşısın, öndekiler 1.60cm, arkadakiler 1.90cm olsun. maksat kafa basık dursun..

Çevrimdışı Bahtiyar1907

• Genel Yönetici
  • Symbol Fanatiği
Ynt: Clio Türkiye İçin Teşekkür
« Yanıtla #1 : 21 Ekim 2015, 07:02 »
Değerli arkadaşlarım ;

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki siz değerli kullanıcılar ve üyelerimiz arasındaki yardımlaşmaya hayranlığım artarak devam etmekte. Bu vesile ile herkese tek tek teşekkürlerimi borç bilirim. Sağ olun, var olun arkadaşlar.

Bazı arkadaşların sitemiz hakkındaki tavır ve davranışlarını hayretle takip etmekteyim. Sitemizi terk edilmiş gibi hissettirmeye çalışmaları boşa çıkmış ve o çok övündükleri diğer siteler terk edilerek bir bir kapanmıştır.

Daha önceleri de defalarca dile getirdiğimiz gibi ; sitemiz sadece Clio kullanıcılarının birbirleri ile yardımlaşmalarını sağlayan bir platform olmakla birlikte hiçbir siteyi de kendimize rakip olarak görmediğimizi bilmenizi isterim.

Lafı çok fazla uzatmadan herkese tekrar teşekkür ederim.
Arkadaşlığımızın ve dostluğumuzun daim olması dileği ile..

Çevrimdışı byx

• Uzman
« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2015, 11:59 »
Selamlar sitenin kuruculari mudavimleri ve tum uyelerine bende cok tesekkur ederim.
Bilgi paylastikca guzel...
Clio rxt 2000 mod.1.6 8v 90 bg.

Çevrimdışı gokhanbay

• 1500cc
  • BİREYSEL VARLIK
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2015, 08:28 »
Bu siteyi kurup ayakta tutan yönetici birimimiz sizlere cok teşekkür eder.

Sitedeki diğer üye arkadaşlarımızla olan güzel paylaşım ve yardımlaşma olayında samimiyetden  dolayı herkese teşekkür ederiz.

bu site bizim sahip cıkarak güzelleşir.

herkese ve site kurucularına sonsuz teşekkürler
Clio II RTE 1.6 8v 90ps Otomatik.

Çevrimdışı Axiboy

• 900cc
  • **
« Yanıtla #4 : 22 Ekim 2015, 10:15 »
Böyle bir bütünlük olduğu için bizler teşekkür ederiz. Çoğu forum siteleri (kendini kanıtlamamış) birkaç ay içerisinde kapanıp gidiyor, fikir alışverişi, bilgi alışverişi vs. olmadığı için ama bu forum gerçekten çok farklı aracımdaki bir problemden dolayı rastgele buldum üye olduğum günden itibaren günde en az 3-4 kez girip inceliyorum neler var neler yok diye çünkü dertlerimiz sorunlarımız aynı. Bugün olmazsa yarın başımıza gelebilecek konular var yada açılıyor. Birçok eksiğimi bu forum sayesinde tamamladım, tampon boyama, karbon kaplama, xenon montajı vb. birçok uygulamayı yaptım. Şimdi kafamda sis farı montajı var kendim yapmayı düşünüyorum yine. Bu arada Burak Kocaelinin neresine geldin acaba ? İzmit merkezdeyim ben birşeye ihtiyacın olursa bildirmen yeter.

Çevrimdışı blazex

• 900cc
  • **
  • Black
« Yanıtla #5 : 22 Ekim 2015, 12:55 »
ClioTR Kurucu-Yönetici-Moderatör ve Üyelerine teşekkürler.Ben her konuda bu forumdan bilgi alıyorum.Bildiğimce de paylaşıyorum.
Bu forumdan güzel insanlar tanıdım.
ZZ

Çevrimdışı Burak S.

• Yönetici
    • Burak Sarı
« Yanıtla #6 : 26 Ekim 2015, 01:04 »
...
Bu arada Burak Kocaelinin neresine geldin acaba ? İzmit merkezdeyim ben birşeye ihtiyacın olursa bildirmen yeter.
Başiskele'deyim. Tanırsan; Çakmak'ların akrabasıyım. Eyvallah..
"Bu nasıl?" demeden önce mutlaka Forum Kullanımı'nı inceleyin!

Vasiyetimdir!
tabutumu 4 kişi taşısın, öndekiler 1.60cm, arkadakiler 1.90cm olsun. maksat kafa basık dursun..

Çevrimdışı kadir

• Uzman
  • kadir@cliotr.com
    • cliotr
« Yanıtla #7 : 26 Ekim 2015, 02:16 »
bende herkese teşekkür ediyorum. hiç bir menfaat beklemeden herkes birbirine yardımcı oluyor.
bu yüzden diğer siteler gibi 3 günlük olmadık. çoğu site tutunamadı kapandı. hatta o siteyi kuran kişiler bile yine bizleri arayıp araçları konusunda yardım istediler.
demek ki doğru yoldayız.

clio 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v *
clio 3 1.2 16 v *
megane 2 hb 1.6 16v ov*
symbol 1.2 16v *
megane 2 hb 1.6 16v ov