Gönderen Konu: Direksiyon Kumanda Aparatım Hazır  (Okunma sayısı 14760 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kolega35

• 0cc
  • *
Ynt: Direksiyon Kumanda Aparatım Hazır
« Yanıtla #40 : 29 Eylül 2018, 11:56 »
Arkadaşlar, orijinal teybi Tuner List olan Renault araçlar için bilgi ekranına max 8 karakter istediğiniz herhangi bir yazıyı yazabilen ekran aparatı da yapıyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=Mqna_njI2V8

sırf bu yorumu okuyunca kıllandım, işkillendim, huylandım ve daha neler....
ben aracı geçen hafta alırken yol bilgisayarı yoktu, pazarlık aşamasında da sormadım bunu. silecek kolunun ucunda bir tuş var ama basınca hiçbir değişiklik olmuyor. teyp orjinal değil, direksiyon altındaki kumanda kolu ses sitemine hükmetmiyor.
gelelim sadete. acaba benim aracın orjinalinde yol bilgisayarı vardı da önceki sahipleri teyp değiştirince mi özelliği kayboldu?
aracım 2005 model clio authentique sedan 1.5 dci (2005 model olarak geçiyor ama tescil tarihi 2004 12.ay , sahibinden.com diğer araçlarla karşılaştırdım 2004 modeller ile aynı kadrana sahip, devir saati yok)
forum yöneticisi olarak iddialı bir yorumunu bekliyorum.
Direksiyon Kumandası aparat çalışmam ile Renault Grubu,Peugeot,Opel ve daha bir çok araçta orijinal kumanda kolu ile Alpine Pioneer Sony  Blaupunkt Kenwood JVC, LG, Zenec, Clarion,Grundig cihazları kontrol edebilirsiniz.İletişim 554 302 25 74 Detaylar için ''Direksiyon Kumandası '' konusunu inceleyebilirsiniz.